Akceptacja zgłoszenia klienta

Serwis MojeBiuro24.pl daje możliwość reklamy biurom rachunkowym. Poprzez wizytówkę umieszczoną na stronie katalogu firm świadczących usługi księgowe, przedsiębiorcy poszukujący dla siebie biura rachunkowego mogą sami wybrać to, które wydaje się dla nich najbardziej odpowiednie.

Jeżeli klient będzie zainteresowany konkretną ofertą, ma możliwość zarejestrowania się z przypięciem do wybranego biura rachunkowego. Wówczas na koncie danego biura automatycznie pojawi się stosowna informacja z poziomu kokpitu w zakładce FIRMY » OCZEKUJĄCE. Dodatkowo po zakończonym dniu, na adres mailowy wysyłana jest automatycznie wiadomość z informacją o wyborze danego biura przez przedsiębiorcę.

Aby zaakceptować lub odrzucić zgłoszenie klienta należy zaznaczyć firmę, a następnie wybrać jedną z opcji:

  • ZAAKCEPTUJ POŁĄCZENIE POD BIURO (akceptacja zgłoszenia powinna nastąpić po podpisaniu umowy z klientem),

  • ODRZUĆ POŁĄCZENIE POD BIURO.

Akceptacja zgłoszenia klienta przez biuro

Po akceptacji zgłoszenia, biuro rachunkowe automatycznie będzie miało dostęp do konta klienta oraz do wprowadzonych przez niego danych.

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Dbamy o dostarczanie najwyższej jakości kompleksowego narzędzia do prowadzenia księgowości firmy. Przestrzegamy, aby wszystkie procesy, odbywające się w ramach modyfikacji systemu, przeprowadzane były zgodnie z polityką jakości ISO 9001.
Bartłomiej Lazarowicz Kierownik Działu Jakości Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Bartłomiej Lazarowicz