Dodawanie i modyfikacja produktu IdoSell

System wfirma.pl umożliwia użytkownikom korzystającym z dodatku INTEGRATOR E-COMMERCE dodawanie produktów w sklepie oraz ich modyfikację, grupowanie i wystawianie z poziomu systemu. Dzięki temu w prosty sposób można zarządzać sprzedawanymi produktami.

Dodawanie produktu w IdoSell

Aby możliwe było wystawienie produktu w sklepie IdoSell należy uprzednio zintegrować sklep IdoSell z kontem wFirma. Produkt dodany w systemie wFirma jako produkt sprzedawany w sklepie po jego zapisie od razu jest wystawiany do sprzedaży. Dzięki temu, że wykorzystywany jest wspólny magazyn można wystawiać produkty, które były stworzone wcześniej wraz z opisem i zdjęciami. Pozwala to zaoszczędzić czas dzięki pominięciu procesu ponownego tworzenia produktu.

Produkt można dodać w dwóch miejscach w systemie:

  • poprzez zakładkę MAGAZYN » PRODUKTY

Aby dodać produkt z poziomu magazynu produktów należy przejść do zakładki MAGAZYN » PRODUKTY » PRODUKT » DODAJ PRODUKT a następnie w podzakładce IDOSELL zaznaczyć opcję WŁĄCZ PRODUKT DO SPRZEDAŻY W SKLEPIE IDOSELL. Zaznaczenie tej opcji odblokuje możliwość uzupełnienia parametrów związanych z IdoSell oraz sprawi, że po kliknięciu ZAPISZ dany produkt zostanie wystawiony w sklepie IdoSell.

IdoSell

  • poprzez zakładkę MAGAZYN » PRODUKTY IDOSELL

W celu dodania produktu z tego poziomu należy przejść do MAGAZYN » PRODUKTY IDOSELL » DODAJ

Tworzenie produktu bezpośrednio poprzez zakładkę PRODUKTY IDOSELL pozwala na dodanie produktu posiadającego różne warianty.
Każdy wariant produktu powinien być powiązany z osobnym produktem magazynowym z zakładki MAGAZYN » PRODUKTY. Aby dodać więcej wariantów do produktu należy kliknąć przycisk DODAJ ROZMIAR, wówczas pojawi się możliwość umieszczenia w danej pozycji produkt z magazynu i zdefiniowania w nim jego rozmiaru. Funkcja ta pozwala użytkownikowi na stworzenie produktów z różnymi wariantami rozmiarów.

IdoSell

Modyfikacja produktu z IdoSell

Produkty wystawione w sklepie mogą zostać zmodyfikowane w systemie wFirma niezależnie od tego, czy dany produkt został utworzony bezpośrednio w sklepie IdoSell i importowany do systemu wFirma lub czy został utworzony i wystawiony z poziomu serwisu wFirma. Modyfikacji podlegają parametry produktów tj. kategorie czy sekcja opisu.

W celu modyfikacji produktu, należy zaznaczyć wybrany produkt, w zakładce MAGAZYN » PRODUKTY IDOSELL, a następnie kliknąć MODYFIKUJ.

idosell

Podczas modyfikacji można również usunąć produkt magazynowy z listy pozycji powiązanych, przez co dany produkt z panelu IdoSell, nie będzie dalej łączony i synchronizowany z usuniętym z pozycji produktów powiązanych, produktem z magazynu wFirma.

Grupowanie produktów

W zakładce MAGAZYN » PRODUKTY IDOSELL można również grupować produkty. Grupowanie produktów umożliwia ustawienie parametru lub parametrów grupujących oraz wprowadzenie wartości tych parametrów. Grupowania można dokonać poprzez zaznaczenie kilku produktów i skorzystanie z opcji GRUPUJ PRODUKTY.

idosell

Powielanie produktów

Powielanie produktu umożliwia użytkownikowi stworzenie nowego produktu ze wszystkimi parametrami, które znajdowały się w produkcie pierwotnym. Aby powielić dany produkt, należy z poziomu zakładki MAGAZYN » PRODUKTY IDOSELL zaznaczyć produkt, który ma zostać powielony, a następnie kliknąć POWIEL.

idosell

Stale wspieramy naszych klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy. Do tej pory udzieliliśmy ponad 40 000 porad z zakresu księgowości, podatków, kadr i prawa gospodarczego. Dostarczamy niezbędną wiedzę, która bezpośrednio przekłada się na efektywne zarządzanie firmą.
Angelika Borowska Dyrektor Biura Obsługi Klienta Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Angelika Borowska