Ostatnio dodane

Regulamin aplikacji mojo.pl

Regulamin aplikacji mojo.pl - aplikacja mobilna służąca do wystawiania faktur.

więcej

Przedłużenie umowy do dnia porodu

Jeśli pracownica zajdzie w ciążę, a jej umowa kończy się przed dniem porodu, to pracodawca zobowiązany jest do przedłużenia stosunku pracy co najmniej do dnia urodzenia dziecka. Jak oznaczyć przedłużenie umowy do dnia porodu w wFirma? Sprawdź!

więcej

Księgowanie kosztów wynagrodzeń

W systemie wFirma.pl możliwe jest sporządzanie list płac oraz deklaracji DRA, które trafiają bezpośrednio po ich utworzeniu i rozliczeniu do kpir. Zobacz, jak dokładnie odbywa się księgowanie kosztów wynagrodzeń i opłaconych za pracowników składek.

więcej

Jak zaksięgować podatek od nieruchomości? Instrukcja krok po kroku w systemie wFirma.pl.

Konieczność opłacenia podatku od nieruchomości ma miejsce w sytuacji gdy wykorzystywany jest lokal w firmie. Sprawdź w artykule pomocy, jak zaksięgować podatek od nieruchomości w systemie wFirma.pl!

więcej

Księgowanie polisy ubezpieczeniowej w systemie wFirma.pl

Większość firm ubezpiecza lokal firmowy bądź odpowiedzialność za świadczone przez siebie usługi. Dowiedz się z artykułu pomocy, jak przebiega księgowanie polisy ubezpieczeniowej w systemie wFirma.pl!

więcej

Jak dodać własny szablon umowy dla pracownika?

W systemie wFirma istnieje możliwość zdefiniowania własnego szablonu umowy. Funkcja ta jest szczególnie przydatna podczas potrzeby zmodyfikowania wyglądu umowy i dopasowania jej do własnych potrzeb.

więcej

Wpływ awarii Internetu na działanie systemu wFirma

Z różnych względów, możliwa jest utrata dostępu do serwisów internetowych, np. wFirma.pl. Poniższy artykuł ma za zadanie przybliżyć potencjalne przyczyny i rozwiązania problemów.

więcej

Generator umów o pracę i umów cywilnoprawnych

Tworzenie umów o pracę czy umów cywilnoprawnych jest dla Ciebie uciążliwe? Cykliczne zmiany w prawie nie dają Ci poczucia że znalezione przez Ciebie druki są aktualne? Generator umów w systemie wFirma.pl rozwiąże Twoje problemy! Sprawdź jak to działa!

więcej

Dodawanie własnych terminów

Dzięki funkcji terminarza system automatycznie przypomina o wybranych przez użytkownika zdarzeniach, np. podatkach, świętach czy fakturach cyklicznych.

więcej

Zakończenie urlopu macierzyńskiego przez przedsiębiorcę - jakie są formalności?

Zakończenie urlopu macierzyńskiego przedsiębiorcy wiąże się z przesłaniem odpowiednich deklaracji zgłoszeniowych. Jakie deklaracje należy wysłać? O czym należy pamiętać? Jakie składki należy opłacić po zakończeniu macierzyńskiego? Przeczytaj!

więcej
Zapewniamy innowacyjność serwisu popartą wieloletnim doświadczeniem w branży księgowości i zarządzania biznesem. Cały czas monitorujemy zmiany oraz trendy zachodzące w sposobie prowadzenia i rozwijania firmy.
Beata Kostrzycka Dyrektor ds. Rozwoju Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Beata Kostrzycka