Ostatnio dodane

Zestawienie rachunków do umów zleceń

W systemie można wygenerować zbiorcze zestawienie rachunków z umów zleceń w zadanym okresie. Dzięki niemu można samodzielnie ustalić jakie dane są potrzebne i wybrać co dokładnie pojawi się na zestawieniu. Sprawdź w artykule!

więcej

Regulamin pracy - oznaczenie w systemie

Jeśli pracodawcę obowiązuje Regulamin Pracy, to taką informację powinno wprowadzić się w dokumentacji pracowniczej. W systemie jest możliwość zaznaczenia wprowadzenia w firmie regulaminu pracy. Przeczytaj jak można to zrobić!

więcej

Zestawienie nieobecności

Zbiorcze zestawienie nieobecności wprowadzonych w ewidencji można w łatwy sposób pobrać z systemu. Dodatkowo jest możliwe zweryfikowanie zestawienia limitu urlopów. Sprawdź jak łatwo wygenerujesz te dane w systemie!

więcej

Generowanie listy obecności w panelu e-pracownik

Funkcja generowania listy obecności z poziomu panelu e-pracownik pozwoli na umożliwienie pracownikowi wydruk wspomnianej listy we własnym zakresie. Jak tego dokonać? Instrukcja dostępna w naszym opracowaniu.

więcej

Czy system poinformuje o zwolnieniu z opłacania FP?

Kiedy przedsiębiorca jest zwolniony z opłacania FP? Czy opłacanie składki na Fundusz Pracy jest konieczne? Jak zaznaczyć w systemie że jest się zwolnionym z opłacanie tej składki? Przeczytaj i dowiedz się jakie kroki wykonać w systemie!

więcej

Pakiet mobilności w systemie wFirma

Pakiet mobilności to przyjęta nazwa na pakiet zmian przepisów dotyczących rozliczania wynagrodzeń kierowców. W systemie wFirma jest możliwe ustawienie parametrów zgodnych z nowymi przepisami. Sprawdź jak wprowadzić do systemu prawidłowe ustawienia!

więcej

Integracja z KSeF - Krajowy System e-Faktur już dostępny!

Krajowy System e-Faktur to stworzony przez Ministerstwo Finansów ogólnokrajowy system, w którym przedsiębiorcy mogą wystawiać i otrzymywać elektroniczne faktury ustrukturyzowane. Zobacz jak przeprowadzić integrację z KSeF i jak zyskać dodatkowe korzyści!

więcej

Rozlicz miesiąc - szybkie generowanie zobowiązań podatkowych

Przedsiębiorcy, którzy prowadzą działalność gospodarczą powinni co miesiąc rozliczać zobowiązania względem ZUS oraz urzędu skarbowego. W systemie wFirma takich rozliczeń można dokonać za pomocą kilku kliknięć. Sprawdź, jak działa funkcja rozlicz miesiąc!

więcej

KSeF - łatwa integracja z systemem wFirma.pl

Krajowy System e-Faktur to platforma Ministerstwa Finansów służąca do wystawiania i otrzymywania faktur drogą elektroniczną. KSeF od 1 lipca 2024 r. ma stać się obowiązkowy. Nie daj się zaskoczyć i korzystaj z integracji z KSeF w systemie wFirma.pl już dz

więcej

Integracja z Przelewy24 w systemie wFirma

Integracja z Przelewy24 daje możliwość dokonania zapłaty za fakturę poprzez jej odsyłacz wysłany drogą mailową do kontrahenta. Po dokonaniu płatności do faktury automatycznie zostanie dodana płatność a status faktury zmieni się na rozliczony.

więcej
Stale wspieramy naszych klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy. Do tej pory udzieliliśmy ponad 40 000 porad z zakresu księgowości, podatków, kadr i prawa gospodarczego. Dostarczamy niezbędną wiedzę, która bezpośrednio przekłada się na efektywne zarządzanie firmą.
Angelika Borowska Dyrektor Biura Obsługi Klienta Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Angelika Borowska