0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Analizy sprzedaży

Analizy sprzedaży

Wezwanie do zapłaty - jak wygenerować w systemie wfirma.pl

Użytkownik może wygenerować oraz wysłać bezpośrednio z systemu wfirma.pl wezwanie do zapłaty, wezwanie do zapłaty z naliczeniem odsetek lub ostateczne wezwanie do zapłaty. Możliwe jest również zbiorcze generowanie pism z wezwaniem do zapłaty.

17 lipca 2023

Analizy sprzedaży

Rekompensata kosztów windykacji 40/70/100 euro

Chcesz wiedzieć, jak w systemie wFirma.pl naliczana jest rekompensata kosztów windykacji? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł pomocy, gdzie znajdziesz szczegółowe instrukcje!

26 czerwca 2023

Analizy sprzedaży

Nota odsetkowa - jak wystawić?

Jeśli kontrahent zapłacił za dokument sprzedaży z opóźnieniem, to użytkownik w systemie mojebiuro24.pl ma możliwość skorzystać z opcji jaką jest nota odsetkowa dzięki czemu automatycznie zostaną obliczone odsetki za niedotrzymanie terminu płatności!

30 maja 2023

Analizy sprzedaży

Analiza przychodów i kosztów

Wfirma.pl posiada narzędzie, które pozwala utworzyć wykres obrazujący wzrost lub spadek dochodowości firmy w danym okresie. Obrazowane są przychody i koszty poniesione na przestrzeni wybranego okresu. Sprawdź, jak dokonać analizy przychodów i kosztów!

27 stycznia 2021

Analizy sprzedaży

Analiza kursów walut

Prowadzenie transakcji w walutach obcych wymaga nieustannego dostępu do danych określających średni kurs walut ogłaszany przez NBP. Kursy walut dostępne są w systemie wfirma.pl. Zobacz, jak powinna zostać przeprowadzona analiza kursów walut w wfirma.pl.

1 stycznia 2021

Analizy sprzedaży

Analiza sprzedaży

Korzystanie z analiz sprzedaży umożliwia przedsiębiorcy rozpoznanie charakteru popytu na oferowane produkty, pozwalając jednocześnie dopasować asortyment firmy do rzeczywistego potencjału rynku odbiorców. Sprawdź, jak analiza sprzedaży może być wykonana.

24 lipca 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów