0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Integracje

Integracje

Integracja SMTP, czyli określenie nadawcy maili wysyłanych z wFirma.pl

System umożliwia ustawienie nadawcy wysyłanych wiadomości. Integracja SMTP odbywa się poprzez podanie danych konta, z którego mają być przekazywane powiadomienia oraz faktury. Sprawdź, jak dodać informacje o poczcie elektronicznej na cele wysyłki maili!

7 listopada 2023

Integracje

Sprawdzanie kontrahenta w bazie dlugi.info - Rzetelny Kontrahent

W systemie wfirma.pl istnieje możliwość weryfikacji rzetelności kontrahenta i sprawdzenia czy posiada on długi w bazie długi.info. Jeśli kontrahent posiada zadłużenie to podczas wystawiania faktury pojawi się stosowna informacja ostrzegawcza.

28 października 2023

Integracje

Integracja eparagony.pl w systemie wFirma.pl - konfiguracja

W systemie wFirma.pl jest już dostępna możliwość integracji z platformą do generowania elektronicznych paragonów, czyli eparagony.pl. Użytkownicy mogą generować eparagony bezpośrednio z systemu i wysyłać je mailem do nabywcy. Sprawdź, jak się zintegrować!

26 września 2023

Integracje

Integracja terminarza z kalendarzem Google

System wFirma umożliwia eksport terminów do kalendarza Google. Dowiedz się, jak dokonać takiej integracji krok po kroku!

3 lipca 2023

Integracje

Polityka prywatności aplikacji mojo.pl

Poznaj naszą politykę prywatności. Dowiedz się kim jest administrator danych oraz jak funkcjonują pliki cookies i inne narzędzia w aplikacji.

15 czerwca 2023

Integracje

Integracja z Apilo w systemie wFirma

Apilo umożliwia integrację z różnymi kanałami sprzedaży, dzięki czemu generowanie dokumentów sprzedażowych staje się znacznie prostsze i bardziej efektywne. Sprawdź!

25 maja 2023

Integracje

Integracja z KSeF - Krajowy System e-Faktur już dostępny!

Krajowy System e-Faktur to stworzony przez Ministerstwo Finansów ogólnokrajowy system, w którym przedsiębiorcy mogą wystawiać i otrzymywać elektroniczne faktury ustrukturyzowane. Zobacz jak przeprowadzić integrację z KSeF i jak zyskać dodatkowe korzyści!

11 marca 2023

Integracje

Integracja z Przelewy24 w systemie wFirma

Integracja z Przelewy24 daje możliwość dokonania zapłaty za fakturę poprzez jej odsyłacz wysłany drogą mailową do kontrahenta. Po dokonaniu płatności do faktury automatycznie zostanie dodana płatność a status faktury zmieni się na rozliczony.

22 lutego 2023

Integracje

Integracja z PragmaGO, czyli odroczenie płatności za faktury przychodowe

Użytkownicy wFirma mogą szybciej otrzymywać zapłaty za swoje faktury sprzedaży, dzięki opcjom finansowania dla ich klientów od firmy PragmaGO. Klient otrzyma możliwość skorzystania z opcji odroczenia zapłaty nawet o 30 dni!

4 marca 2023

Integracje

Bezpośredni import transakcji w module Bank - integracja systemu wFirma z bankiem

Dzięki integracji z rachunkiem bankowym możliwe jest szybkie pobieranie historii wpłat i wypłat, a zaimportowane transakcje system automatycznie paruje z dokumentami w systemie.

12 stycznia 2023

Integracje

Najczęstsze problemy z drukarką fiskalną i sposoby ich rozwiązania

Drukarki fiskalne są bardzo wrażliwe na wszelkie zmiany, dokonywane po stronie przeglądarek. Przez to dość często pojawiają się problemy z drukarką. Wfirma.pl oferuje gotowe rozwiązania dla najczęstszych problemów z integracją.

18 lipca 2022

Integracje

Bezpośredni import transakcji w module Bank - integracja z bankiem

Użytkownicy systemu wFirma mogą skorzystać z możliwości importu transakcji z banku. Sprawdź, co należy zrobić, aby tego dokonać. Przeczytaj, na czym polega integracja z bankiem i bezpośredni import transakcji w module bank oraz jak go wykorzystać!

21 listopada 2022

Integracje

Konfiguracja mSzafir

System wFirma umożliwia użytkownikom podpisywanie deklaracji i dokumentów za pomocą podpisu mSzafir. W tym celu konieczna jest wcześniejsza jego konfiguracja. Sprawdź, jak powinna przebiegać konfiguracja mSzafir, aby korzystać z certyfikatu.

23 lutego 2022

Integracje

Program do odczytywania faktur w chmurze - automatyczny OCR

W systemie wprowadzona została integracja z OCR, dzięki której użytkownik systemu korzystający z księgowości online będzie mógł automatycznie księgować faktury. Dowiedz się, jak działa program do odczytywania faktur w chmurze oraz jak z niego skorzystać!

10 lipca 2021

Integracje

Integracje z przewoźnikami w Allegro+

Integracje z przewoźnikami dla użytkowników dodatku Allegro+ umożliwi nadawanie przesyłek, przekazywanie numerów nadawczych do serwisu Allegro i pobieranie etykiet nadawczych. Funkcje te można stosować dla pojedynczych zamówień i jako funkcje masowe.

12 lipca 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów