Jaką pomoc dla użytkowników oferuje się w ramach systemu?

Czy mogę liczyć na jakąś pomoc przy prowadzeniu księgowości w systemie?

 

Funkcja Zapytaj eksperta stworzona jest z myślą o tych użytkownikach, którzy mają problemy związane z księgowością prowadzoną w systemie. Do odpowiedzi załączamy artykuły podejmujące omawiany problem, aby użytkownik lepiej mógł go zrozumieć i wiedzieć, jak go rozwiązać w przyszłości. Taka forma jest praktyczniejsza niż rozmowa telefoniczna, do odpowiedzi można wrócić i przeczytać ją jeszcze raz.

Udostępniamy też serwis z artykułami, czyli tzw. poradnik, forum, na którym aktywnie działają użytkownicy i pracownicy wfirmy oraz strony pomoc, gdzie znajdują się porady, związane z funkcjonowaniem systemu.

Podkreślę również, że opiekę merytoryczną nad działaniem serwisu wfirma.pl sprawuje biuro rachunkowe Business Tax, działające na rynku wrocławskim od 1993 roku. Można mieć pewność, że odpowiedzi są przygotowane w sposób rzetelny i zgodny z obowiązującymi przepisami.

Zapewniamy regularne aktualizacje systemu, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów i są zgodne z obowiązującym stanem prawnym. Gwarantujemy bezpieczeństwo korzystania z serwisu, nad którym nieustannie czuwają eksperci z zakresu prawa.
Ewa Szpytko-Waszczyszyn Dyrektor Działu Prawnego Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Ewa Szpytko-Waszczyszyn