0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Polityka jakości ISO 9001

Wielkość tekstu:

Web INnovative Software Sp. z o.o. jest jedną ze spółek wiodących na rynku w dziedzinie księgowości internetowej i rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie organizacją.

Ambicją i głównym priorytetem kierownictwa Spółki jest oferowanie klientom produktu charakteryzującego się wymaganą jakością, funkcjonalnego w użytkowaniu, a przy tym taniego i dostępnego dla wszystkich.

Poprzez ciągły proces doskonalenia jakości oferowanych usług i stosowanie innowacyjnych rozwiązań Spółka pragnie zdobyć pozycję lidera na rynku i wizerunek firmy kompetentnej, wiarygodnej, szybko reagującej na potrzeby klientów.

Główny cel Spółki brzmi następująco:

„Wspieranie przedsiębiorców poprzez udostępnienie innowacyjnych rozwiązań programowych oraz wiedzy i doświadczenia ekspertów”

Realizację tego celu pragniemy osiągnąć poprzez następujące działania:
- wdrożenie i doskonalenie systemu jakości zgodnego z PN EN ISO 9001,
- świadczenie usług opartych na stosowaniu nowoczesnych, w pełni bezpiecznych ale innowacyjnych rozwiązań technicznych,
- stwarzanie takich warunków dla klientów, aby, w ramach swojej specjalizacji, zaproponować najlepszą ofertę spełniającą obecne i przyszłe wymagania,
- nieustanne doskonalenie własnej wiedzy eksperckiej, przede wszystkim, w dziedzinie obowiązujących przepisów prawa podatkowego.
Kierownictwo Spółki zobowiązuje się do propagowania Polityki wśród wszystkich pracowników Spółki i jednocześnie zapewnia niezbędne środki na realizację zadeklarowanych celów.

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów