0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Kadry

Kadry

Dodatkowe kolumny w module Kadry

W systemie wFirma istnieje możliwość definiowania dodatkowych kolumn tabeli. Wystarczy w tym celu użyć ikony kół zębatych. Dzięki tej funkcji, można tworzyć widoki dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. Sprawdź, jak to zrobić!

21 czerwca 2024

Kadry

Raporty pomocnicze dla potrzeb ZUS, GUS, PFRON

Przedsiębiorcy, którzy prowadzą działalność gospodarczą, muszą się liczyć z koniecznością złożenia wielu dokumentów i dopełnienia formalności. System wFirma.pl umożliwia im pomoc poprzez raporty pomocnicze. Sprawdź jak wygenerować raport w systemie!

21 czerwca 2024

Kadry

Zestawienie nieobecności

Zbiorcze zestawienie nieobecności wprowadzonych w ewidencji można w łatwy sposób pobrać z systemu. Dodatkowo jest możliwe zweryfikowanie zestawienia limitu urlopów. Sprawdź jak łatwo wygenerujesz te dane w systemie!

21 czerwca 2024

Kadry

Kartoteka sprzętu pracownika i protokoły zdawczo-odbiorcze

Kartoteka sprzętu pracownika to system ewidencjonowania i zarządzania wyposażeniem, które jest przydzielone pracownikom. Może być prowadzona w formie papierowej lub elektronicznej. System wFirma umożliwia prowadzenie kartoteki i generowanie protokołów.

21 czerwca 2024

Kadry

PIT-11 - generowanie deklaracji dochodów pracowników

Pracodawca zobligowany jest do wystawienia PIT-11 za swoich pracowników, a następnie do przekazania tych deklaracji do US oraz samym podatnikom. Przeczytaj artykuł i sprawdź jak systemie wFirma.pl można ją wygenerować oraz wysłać elektronicznie do urzędu!

21 czerwca 2024

Kadry

Grafik dla pracowników - jak z niego korzystać?

Czy w systemie wFirma.pl istnieje możliwość podglądu grafiku wszystkich pracowników? Czy do grafiku można również dodawać pracowników zatrudnionych na podstawie umowy cywilnoprawnej? Jakie funkcje posiada grafik dla pracowników? Dowiedz się więcej!

21 czerwca 2024

Kadry

Interaktywny kwestionariusz osobowy

Zatrudnienie pracownika wiąże się z koniecznością pozyskania danych koniecznych do sporządzenia umowy lub też zgłoszenia do ubezpieczeń. Interaktywny kwestionariusz osobowy znacznie ułatwia pozyskiwanie tych danych. Sprawdź to!

3 kwietnia 2024

Kadry

Praca zdalna - oznaczenie w grafiku pracowników

Praca zdalna w Polsce jest regulowana przez przepisy Kodeksu pracy. Pracownik może wykonywać pracę zdalną, jeżeli jest to uzasadnione rodzajem pracy. Oznaczenie w grafiku pracownika wykonywania pracy zdalnej w systemie wFirma jest niezwykle łatwe.

29 marca 2024

Kadry

Kwalifikacje pracowników - dodanie terminów i informacji o szczególnych uprawnieniach pracowników

Kwalifikacje i szczególne uprawnienia pracownika to dwa ważne aspekty, które wpływają na jego zdolność do wykonywania pracy na danym stanowisku. W systemie wFirma jest możliwe wprowadzenie tych danych. Sprawdź gdzie wprowadzić kwalifikacje pracowników.

29 marca 2024

Kadry

Pierwsze zatrudnienie zleceniobiorcy w systemie wFirma

Zawieranie umów cywilnoprawnych jest często praktykowanym rozwiązaniem w sytuacjach, gdy przedsiębiorca potrzebuje pomocy. Zatrudnienie zleceniobiorcy czy wykonawcy to minimum formalności. Zobacz, jak proste jest rozliczanie takiej osoby w wFirma.pl!

29 marca 2024

Kadry

Kwestionariusz osobowy w panelu ePracownik

Kwestionariusz osobowy jest dokumentem, w którym pracownik uzupełnia dane osobowe niezbędne do nawiązania stosunku pracy. W jaki sposób uzupełnić kwestionariusz osobowy w systemie wFrima.pl w panelu e-Pracownik? Przeczytaj artykuł i sprawdź!

29 marca 2024

Kadry

Łatwy proces zatrudnienia pracownika w systemie

Nowy pracownik w firmie to dodatkowe obowiązki dla przedsiębiorcy. Konieczne jest wygenerowanie odpowiednich dokumentów, a w późniejszym czasie założenie akt oraz dokumentacji pracowniczej. System wFirma.pl pomaga przejść proces zatrudnienia pracownika!

29 marca 2024

Kadry

Skierowanie na badania lekarskie - jak wydrukować?

Skierowanie na badania lekarskie powinno zostać przekazane pracownikowi przed podjęciem pracy, jak i w trakcie zatrudnienia, w celu wykonania badań okresowych i kontrolnych. Zobacz jak w prosty sposób wystawić skierowanie na badania w systemie wFirma!

29 marca 2024

Kadry

Dodawanie umowy o pracę - jakie informacje należy wprowadzić?

W systemie wFirma.pl można dodać kilka rodzajów umów o pracę, w tym m. in. umowę na czas określony, nieokreślony czy na okres próbny. Przeczytaj artykuł i sprawdź, jak wygląda dodawanie umowy o pracę w naszym systemie oraz jakie dane są potrzebne!

29 marca 2024

Kadry

Dodawanie umowy zlecenie

System umożliwia sporządzanie umów zlecenie oraz ich rozliczanie. Zatrudniając zleceniobiorcę, należy wygenerować dla niego umowę cywilnoprawną. Jak to zrobić? Jaki schemat ZUS ustawić? Przeczytaj jak w systemie wFirm.pl wygląda dodawanie umowy zlecenie!

29 marca 2024

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów