0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Ustawienia podstawowe

Ustawienia podstawowe

Moduły informacyjne czyli dashboard do zarządzania firmą

W systemie to użytkownik wybiera treści pojawiające się na stronie głównej po zalogowaniu na konto. Dashboard to zbiór najważniejszych informacji pozwalających na szybkie zarządzanie firmą. Zobacz, jakie funkcje znajdują się w ramach tego modułu!

30 października 2023

Ustawienia podstawowe

Weryfikacja firmy

Podatnicy, którzy chcą dokonywać bezpośredniej wysyłki deklaracji drogą elektroniczną przy wykorzystaniu podpisów pracowników wFirma.pl muszą wcześniej dokonać weryfikacji firmy. Weryfikacja firmy następuje poprzez dokonanie opłaty weryfikacyjnej.

16 maja 2023

Ustawienia podstawowe

Zarządzanie skrótami w systemie wFirma.pl

W wFirma jest dostępna opcja zarządzanie skrótami znajdująca się w prawej górnej części okna. Funkcja pozwala na łatwe i szybkie dostosowanie najczęściej wykorzystywanych akcji na stronie głównej. Użytkownik może samodzielnie dodać własne skróty. Sprawdź!

28 marca 2023

Ustawienia podstawowe

Import pracowników - jak wykonać w systemie?

Korzystając z pakietu Kadry, płace i Ubezpieczenia w prosty sposób można zaimportować zewnętrzną bazę pracowników w formacie CSV. Funkcja ta okaże się przydatka podczas zmiany systemu kadrowego. Sprawdź, jak przeprowadzić import pracowników z pliku!

27 grudnia 2022

Ustawienia podstawowe

Wpływ awarii Internetu na działanie systemu wFirma

Z różnych względów, możliwa jest utrata dostępu do serwisów internetowych, np. wFirma.pl. Poniższy artykuł ma za zadanie przybliżyć potencjalne przyczyny i rozwiązania problemów.

21 października 2022

Ustawienia podstawowe

Dodawanie własnych terminów

Dzięki funkcji terminarza system automatycznie przypomina o wybranych przez użytkownika zdarzeniach, np. podatkach, świętach czy fakturach cyklicznych.

10 października 2022

Ustawienia podstawowe

Odtworzenie stanu firmy z kopii zapasowej

Użytkownik jest uprawniony do samodzielnego tworzenia kopii zapasowych danych konta. Możliwe jest także przywrócenie większości danych konta z czasu utworzenia kopii zapasowej.

2 września 2022

Ustawienia podstawowe

Bezpieczne usuwanie deklaracji wysłanej z systemu

Zdarzają się sytuacje, w których przedsiębiorca musi usunąć wysłaną już deklarację z systemu np. anulowanie wysłanej e-deklaracji przez urząd. Może dotyczyć to zarówno JPKV7 jak i VAT-9M, VAT-8 czy deklaracji ZUS. Sprawdź bezpieczne usuwanie deklaracji

24 sierpnia 2022

Ustawienia podstawowe

Metody rozliczania kosztów w KPiR

Przedsiębiorcy prowadzący KPiR mogą ujmować koszty w oparciu o jedną z dwóch metod - uproszczoną (kasową) lub memoriałową. System posiada obie metody rozliczania kosztów i został wyposażony w specjalną opcję RMK ułatwiającą rozliczenia kosztów pośrednich.

29 marca 2022

Ustawienia podstawowe

Raport o zbliżających się terminach w systemie wFirma

Kontrola terminów związanych z zatrudnianiem pracowników oraz przebiegiem pracy jest uciążliwa. W systemie wFirma najważniejsze terminy pozwala kontrolować raport o zbliżających się terminach. Pozwoli to na kontrolę bieżących i zbliżających się terminów.

8 czerwca 2022

Ustawienia podstawowe

Ikona użytkownika - czyli jak ustawić własny avatar?

Ikona użytkownika ma służyć głównie łatwiejszemu identyfikowaniu użytkowników pracujących w systemie. Możliwość przypisania pliku graficznego do avatara pozwala na szybsze weryfikowanie korzystających z konta pracowników. Sprawdź jak ustawić avatar!

14 października 2021

Ustawienia podstawowe

Odblokowanie wielu magazynów w systemie - jak to wykonać w systemie wFirma?

Odblokowanie wielu magazynów daje możliwość użytkownikom systemu kontrolować stan produktów osobno dla każdego z nich. Funkcja ta jest przydatna np. gdy użytkownik ma wiele oddziałów firmy i potrzebuje osobnej bazy produktów dla każdego z nich.

6 września 2021

Ustawienia podstawowe

Program partnerski dla przedsiębiorców

System wFirma udostępnia nową funkcję, jaką jest Program Partnerski! Użytkownicy w ramach programu będą mogli zyskać korzyści finansowe w postaci prowizji za polecenie nowego użytkownika. Sprawdź jak dołączyć do Programu Partnerskiego dla przedsiębiorców!

15 lipca 2022

Ustawienia podstawowe

Ręczne definiowanie szerokości kolumn

W systemie jest możliwe ręczne definiowanie szerokości kolumn, tak aby jak najbardziej spersonalizować wygląd tabel i dostosować go do swoich potrzeb. Dzięki czemu staną się one bardziej czytelne. Sprawdź, jak zarządzać widokiem kolumn!

30 czerwca 2021

Ustawienia podstawowe

Wydarzenia w systemie wFirma.pl

Planowanie wydarzeń w systemie umożliwia użytkownikom na kontrolowanie przyszłych spotkań z kontrahentami. Podczas dodawania wydarzenia można zdefiniować datę spotkania, czas przeznaczony na spotkanie, jego typ, osobę reprezentującą oraz formę kontaktu.

28 maja 2021

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów