Wiadomości systemowe i od eksperta - gdzie znaleźć?

W systemie wfirma.pl użytkownicy mają możliwość podglądu zarówno wiadomości systemowych jak i tych wysłanych do ekspertów.

Wiadomości systemowe - gdzie znaleźć?

W zakładce USTAWIENIA » BEZPIECZEŃSTWO » WIADOMOŚCI SYSTEMOWE, znajdują się wszystkie wiadomości wysłane przez system dotyczące m.in. wystawiania faktur, zmian statusu wysyłek deklaracji oraz korekty kosztów. Nowe powiadomienia pojawiają się tuż po zalogowaniu do systemu wfirma.pl na stronie głównej.

Wiadomości systemowe - podgląd

Podgląd wiadomości wysłanych w ramach wsparcia ekspertów

Podgląd wiadomości możliwy jest zarówno w aktywnym pakiecie jak również w nieaktywnym . W obu przypadkach ścieżka wygląda tak samo. 

Funkcja Zapytaj Eksperta z poziomu avatara

Podgląd wysłanych wiadomości do ekspertów systemu możliwy jest poprzez kliknięcie w ikonę użytkownika, znajdującą się w prawym górnym rogu. Następnie należy kliknąć w opcję MOJE PYTANIA. Wówczas pojawi się dodatkowe okno, w którym możliwy będzie podgląd wysłanych spraw jak również możliwość zadania nowego pytania przez opcję UTWÓRZ SPRAWĘ

Wiadomości w ramach Zapytaj eksperta

Funkcja Zapytaj Eksperta z zakładki "Wiadomości"

Historia korespondencji z działem wsparcia księgowego, kadrowego i technicznego wfirma.pl znajduje się również w zakładce START » WIADOMOŚCI. Tu także możliwe jest zadanie pytania do eksperta za pomocą opcji Wiadomości w wfirma.pl

W naszym systemie wprowadziliśmy 3 kroki wsparcia klienta:
1) W pierwszej kolejności zalecane jest skorzystanie z pomocy wfirma dla użytkowników,
2) Poszukać rozwiązania na FORUM, bowiem inny użytkownik mógł mieć podobny problem,
3) Zadać pytanie ekspertowi.

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Dbamy o dostarczanie najwyższej jakości kompleksowego narzędzia do prowadzenia księgowości firmy. Przestrzegamy, aby wszystkie procesy, odbywające się w ramach modyfikacji systemu, przeprowadzane były zgodnie z polityką jakości ISO 9001.
Bartłomiej Lazarowicz Kierownik Działu Jakości Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Bartłomiej Lazarowicz