0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Wiadomości systemowe i od eksperta - gdzie znaleźć?

Wielkość tekstu:

W systemie wfirma.pl użytkownicy mają możliwość podglądu zarówno wiadomości systemowych jak i tych wysłanych do ekspertów.

Wiadomości systemowe - gdzie znaleźć?

W zakładce USTAWIENIA » BEZPIECZEŃSTWO » WIADOMOŚCI SYSTEMOWE, znajdują się wszystkie wiadomości wysłane przez system dotyczące m.in. wystawiania faktur, zmian statusu wysyłek deklaracji oraz korekty kosztów. Nowe powiadomienia pojawiają się tuż po zalogowaniu do systemu wfirma.pl na stronie głównej.

Wiadomości systemowe - podgląd

Podgląd wiadomości wysłanych w ramach wsparcia ekspertów

Podgląd wiadomości możliwy jest zarówno w aktywnym pakiecie jak również w nieaktywnym. W obu przypadkach ścieżka wygląda tak samo. 

Funkcja Zapytaj Eksperta z poziomu awatara

Podgląd wysłanych wiadomości do ekspertów systemu możliwy jest poprzez kliknięcie w ikonę użytkownika, znajdującą się w prawym górnym rogu. Następnie należy kliknąć w opcję MOJE PYTANIA. Wówczas pojawi się dodatkowe okno, w którym możliwy będzie podgląd wysłanych spraw jak również możliwość zadania nowego pytania przez opcję UTWÓRZ SPRAWĘ

Funkcja Zapytaj Eksperta z zakładki "Wiadomości"

Historia korespondencji z działem wsparcia księgowego, kadrowego i technicznego wfirma.pl znajduje się również w zakładce START » WIADOMOŚCI. Tu także możliwe jest zadanie pytania do eksperta za pomocą opcji Wiadomości systemowe - historia

W naszym systemie wprowadziliśmy kilka opcji wsparcia klienta:


1) W pierwszej kolejności zalecane jest skorzystanie z pomocy wFirma dla użytkowników,
2) Jeśli nie udało się rozwiązać problemu w oparciu o artykuły pomocy to należy zadać pytanie ekspertowi.

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów