0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Płace

Płace

Listy płac oraz paski płac - wydruki

Pracodawca obowiązkowo powinien przechowywać dokumentację kadrowo-płacową. Jak w systemie wFirma.pl można wygenerować i wydrukować listy płac? W jaki sposób wydrukować paski płac? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedzi na powyższe pytania!

3 czerwca 2024

Płace

Wprowadzenie ekwiwalentu za urlop wypoczynkowy

Każdy pracownik zatrudniony na podstawie umowy o pracę ma prawo do urlopu wypoczynkowego. A co jeśli pracownik nie wykorzystał urlopu wypoczynkowego? Sprawdź, jak wygląda wprowadzenie ekwiwalentu za urlop wypoczynkowy, tak aby był wykazany na liście płac!

3 czerwca 2024

Płace

Zamykanie List Płac

W systemie wFirma istnieje możliwość zamykania List płac. Funkcja ta pozwala na zablokowanie historycznych List Płac w taki sposób, aby niemożliwa była ich edycja, która mogłaby wpłynąć na wyliczenia. Sprawdź jak w czym pomoże zamykanie list płac!

29 marca 2024

Płace

PPK - jak je rozliczyć w systemie wFirma.pl?

PPK to dobrowolny dla pracowników, długoterminowy system oszczędzania. Jaki korzyści PPK niesie dla pracodawcy i pracownika? Jak rozliczać składki na PKK? Przeczytaj i dowiedz się jak włączyć obsługę PPK w systemie wFirma.pl!

29 marca 2024

Płace

Lista płac - jak ją wygenerować?

System pozwala na generowanie listy płac dla pracowników zatrudnionych na podstawie umowy o pracę. Lista płac może zostać wyliczona dla wszystkich pracowników lub tylko dla wybranych. Przeczytaj artykuł i sprawdź jak to zrobić w systemie wFirma.pl!

2 kwietnia 2024

Płace

Lista wypłat dla umów cywilnoprawnych

Wyliczanie wynagrodzeń dla zleceniobiorców i wykonawców może być szybkie i przyjemne. System wfirma.pl pozwala na zbiorcze sporządzanie zestawień do naliczanie płac. Jak wygląda lista wypłat dla umów cywilnoprawnych? Przeczytaj i dowiedz się!

4 marca 2024

Płace

Pozycje listy płac - kreowanie wynagrodzenia pracownika

System wFirma.pl umożliwia ingerencję w wartości wynagrodzeń pracownika już po utworzeniu listy płac. Opcja ta może znacznie skrócić czas wyliczania pensji. Jak wprowadzać ręcznie zmiany w poszczególne pozycje listy płac? Przeczytaj instrukcję i sprawdź!

4 marca 2024

Płace

Pakiet mobilności w systemie wFirma

Pakiet mobilności to przyjęta nazwa na pakiet zmian przepisów dotyczących rozliczania wynagrodzeń kierowców. W systemie wFirma jest możliwe ustawienie parametrów zgodnych z nowymi przepisami. Sprawdź jak wprowadzić do systemu prawidłowe ustawienia!

15 grudnia 2023

Płace

Wynagrodzenie urlopowe - podgląd wyliczeń i możliwość ręcznej modyfikacji

System wFirma daje możliwość podglądu jak wyliczone zostało wynagrodzenie urlopowe oraz ręcznej modyfikacji. Pozwala to na elastyczne kreowanie wynagrodzeń przez użytkowników. Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się więcej jak tego dokonać.

25 września 2023

Płace

Zaświadczenie o zatrudnieniu, zarobkach lub dochodach pracownika

Zatrudniając pracownika na umowę o pracę musimy się liczyć z koniecznością sporządzania na wniosek pracownika dokumentów takich, jak zaświadczenie o zatrudnieniu, zarobkach lub dochodach pracownika. Sprawdź, jak wygenerować je w systemie wFirma.pl!

26 września 2023

Płace

Dodatki i potrącenia w systemie wFirma.pl

System wFirma.pl umożliwia wprowadzanie zarówno dodatków jak i potrąceń do wynagrodzeń zatrudnionych pracowników. Dodatki i potrącenia można dodawać, usuwać oraz modyfikować. Sprawdź jak dodać składniki wynagrodzenia pracowników w systemie wFirma.pl!

30 sierpnia 2023

Płace

Rozliczanie zasiłków w systemie wFirma.pl

O tym, czy firma jest płatnikiem zasiłków, decyduje jej stan zatrudnienia na dzień 30.11. Jeżeli przekroczy 20 etatów płatnik składek od nowego roku staje się płatnikiem zasiłków. Zobacz jak wygląda rozliczanie zasiłków w systemie wFirma.pl.

30 sierpnia 2023

Płace

Rozliczenie choroby na liście płac za kolejny miesiąc

Zdarzają sie sytuacje, kiedy zwolnienie lekarskie pracownika wpłynie do pracodawcy już po wypłacie wynagrodzenia za dany miesiac. Czy możliwe jest rozliczenie choroby na liście płac za kolejny miesiąc? Czy konieczna jest korekta lista płac? Sprawdź!

28 sierpnia 2023

Płace

Zestawienie rachunków do umów zleceń

W systemie można wygenerować zbiorcze zestawienie rachunków z umów zleceń w zadanym okresie. Dzięki niemu można samodzielnie ustalić jakie dane są potrzebne i wybrać co dokładnie pojawi się na zestawieniu. Sprawdź w artykule!

24 kwietnia 2023

Płace

Umowa organu zarządzającego - rozliczenie wynagrodzenia dla zarządu

Członkowie zarządu mogą być zatrudnieni w spółce na podstawie umowy o pracę lub na podstawie powołania. W tym drugim przypadku, umowa organu zarządzającego powinna być rozliczona w określony sposób. Sprawdź jak szybko tego dokonasz w systemie wFirma.pl!

29 marca 2023

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów