0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

System

Integracje

Program do odczytywania faktur w chmurze - automatyczny OCR

W systemie wprowadzona została integracja z OCR, dzięki której użytkownik systemu korzystający z księgowości online będzie mógł automatycznie księgować faktury. Dowiedz się, jak działa program do odczytywania faktur w chmurze oraz jak z niego skorzystać!

24 czerwca 2024

Ustawienia podstawowe

Definiowanie kolumn, czyli zmiana informacji wyświetlanych w tabeli

Użytkownicy wfirma.pl mogą dostosować do swoich potrzeb wygląd wyświetlanej tabeli poprzez odpowiednie zdefiniowanie typów kolumn oraz modyfikację ich szerokości. Jak zarządzać tabelami i na czym polega definiowanie kolumn w systemie? Sprawdź!

24 czerwca 2024

Pakiety

Informacja o pracach serwerowych w systemie wFirma

Prace serwerowe w wFirma mogą powodować krótkie przerwy techniczne. Optymalizujemy bazy danych, by przyspieszyć działanie systemu i poprawić jego niezawodność. Przepraszamy za niedogodności i prosimy o wyrozumiałość. Dowiedz się więcej!

21 czerwca 2024

Integracje

Import danych kadrowych z innych programów

W systemie wFirma możliwy jest import danych kadrowych z programu Symfonia oraz R2Płatnika. Funkcja ta jest szczególnie przydatna w sytuacji przenoszenia danych kadrowych z innego systemu i dysponowaniem dużą bazą pracowników.

25 lutego 2024

Pierwsze kroki

Przeniesienie księgowości od początku roku w systemie wFirma

Przejmując klienta wraz z początkiem roku lub zmieniając system księgowy należy wprowadzić niezbędne dane zarówno dotyczące firmy jak i niektóre dane z ewidencji podatkowych. Jakie czynności w systemie wFirma należy wykonać? Odpowiadamy w artykule!

19 lutego 2024

Pierwsze kroki

Czy w systemie dostępna jest pełna księgowość czyli możliwość prowadzenia ksiąg rachunkowych?

wfirma służy do prowadzenia pełnej księgowości (księga rachunkowa) lub podatkowej księgowości uproszczonej: KPiR, ryczałtu. Pełna księgowość dostępna jest zarówno dla indywidualnych przedsiębiorców mających własną księgową jak i biur rachunkowych. Poznaj!

29 stycznia 2024

Integracje

Integracja z AutoPay- jak ją aktywować?

Użytkownicy mają możliwość integracji z Blue Media, która pozwala na wykonanie zapłaty za fakturę przez odsyłacz wysłany mailowo do kontrahenta. Dzięki tej funkcji faktura zostanie automatycznie rozliczona. Zobacz, jak działa integracja z Blue Media!

2 stycznia 2024

Integracje

Szybkie płatności za wydatki

Dzięki integracji z AutoPay użytkownicy mają możliwość dokonania zapłaty do wydatku lub koszyka wydatków, które są wprowadzone w systemie. Funkcja szybkie płatności za wydatki znacznie oszczędza czas rozliczeń kosztów. Zobacz, jak z niej korzystać!

2 stycznia 2024

Integracje

Potwierdzenie płatności wydatków realizowanych za pośrednictwem AutoPay

System wfirma.pl umożliwia zapłatę za wydatki bezpośrednio z systemu dzięki integracji z AutoPay. Użytkownik może również za pośrednictwem sytemu wygenerować potwierdzenie płatności wydatków. Dowiedz się więcej!

2 stycznia 2024

Pierwsze kroki

Zbiorcze generowanie wydruków w systemie

Chcesz w prosty i szybki sposób wydrukować wszystkie potrzebne dokumenty, które sporządziłeś w systemie? Poznaj funkcję, dzięki której jednym kliknięciem można wykonać zbiorcze generowanie wydruków w formacie PDF lub ZIP.

2 stycznia 2024

Integracje

Integracja SMTP, czyli określenie nadawcy maili wysyłanych z wFirma.pl

System umożliwia ustawienie nadawcy wysyłanych wiadomości. Integracja SMTP odbywa się poprzez podanie danych konta, z którego mają być przekazywane powiadomienia oraz faktury. Sprawdź, jak dodać informacje o poczcie elektronicznej na cele wysyłki maili!

7 listopada 2023

Ustawienia podstawowe

Moduły informacyjne czyli dashboard do zarządzania firmą

W systemie to użytkownik wybiera treści pojawiające się na stronie głównej po zalogowaniu na konto. Dashboard to zbiór najważniejszych informacji pozwalających na szybkie zarządzanie firmą. Zobacz, jakie funkcje znajdują się w ramach tego modułu!

30 października 2023

Integracje

Sprawdzanie kontrahenta w bazie dlugi.info - Rzetelny Kontrahent

W systemie wfirma.pl istnieje możliwość weryfikacji rzetelności kontrahenta i sprawdzenia czy posiada on długi w bazie długi.info. Jeśli kontrahent posiada zadłużenie to podczas wystawiania faktury pojawi się stosowna informacja ostrzegawcza.

28 października 2023

Integracje

Integracja eparagony.pl w systemie wFirma.pl - konfiguracja

W systemie wFirma.pl jest już dostępna możliwość integracji z platformą do generowania elektronicznych paragonów, czyli eparagony.pl. Użytkownicy mogą generować eparagony bezpośrednio z systemu i wysyłać je mailem do nabywcy. Sprawdź, jak się zintegrować!

26 września 2023

Pakiety

Regulamin programu partner wdrażający

Regulamin programu partner wdrażający. Sprawdź, jakie warunki proponujemy partnerom wdrażającym system wFirma.pl!

14 września 2023

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów