0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Kasa / Bank

Kasa / Bank

Jak zaksięgować wyciąg bankowy w systemie wFirma ? - Pełna księgowość

Już prawie każdy przedsiębiorca korzysta z firmowych rachunków bankowych, tym bardziej w pełnej księgowości, dlatego tak ważne jest zautomatyzowanie rozliczeń z bankiem. Zobacz, jak łatwo zaksięgować wyciąg bankowy w systemie wFirma!

10 maja 2024

Kasa / Bank

Bank - importowanie przelewów i automatyczne rozliczenie transakcji

Serwis wfirma.pl umożliwia importowanie i rozliczanie transakcji z konta bankowego. Po załadowaniu pliku z wyciągiem bankowym system sam dopasuje wykonane operacje na koncie bankowym do dokumentów utworzonych w programie. Sprawdź, jak działa funkcja Bank!

30 maja 2023

Kasa / Bank

Moduł Kasa

W systemie wFirma.pl znajduje się moduł kasowy, dzięki któremu można prowadzić rozliczenia gotówkowe. Moduł Kasa pozwala na wystawienie KP (kasa przyjęła) oraz KW (kasa wydała). Sprawdź, jak generować dokumenty kasowe i korzystać z funkcji modułu!

29 marca 2024

Kasa / Bank

Drukowanie raportów kasowych

Użytkownik, dzięki włączonemu w ustawieniach modułowi “Kasa” ma umożliwione drukowanie raportów kasowych za jeden dzień lub z całego miesiąca pod warunkiem, że rozlicza przychody i wydatki gotówką. Dowiedz się, jak można wydrukować raport kasowy!

14 października 2021

Kasa / Bank

Eksport przelewów do banku w systemie wFirma.pl

W wFirma.pl możliwe jest eksportowanie wystawianych w systemie wydatków, list płac i rachunków pracownika do pliku, który następnie można zaimportować do banku, co znacznie ułatwia pracę i pozwala zaoszczędź czas. Sprawdź, jak wykonać eksport przelewów!

22 lutego 2024

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów