0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Pierwsze kroki

Pierwsze kroki

Przeniesienie księgowości od początku roku w systemie wFirma

Przejmując klienta wraz z początkiem roku lub zmieniając system księgowy należy wprowadzić niezbędne dane zarówno dotyczące firmy jak i niektóre dane z ewidencji podatkowych. Jakie czynności w systemie wFirma należy wykonać? Odpowiadamy w artykule!

19 lutego 2024

Pierwsze kroki

Czy w systemie dostępna jest pełna księgowość czyli możliwość prowadzenia ksiąg rachunkowych?

wfirma służy do prowadzenia pełnej księgowości (księga rachunkowa) lub podatkowej księgowości uproszczonej: KPiR, ryczałtu. Pełna księgowość dostępna jest zarówno dla indywidualnych przedsiębiorców mających własną księgową jak i biur rachunkowych. Poznaj!

29 stycznia 2024

Pierwsze kroki

Zbiorcze generowanie wydruków w systemie

Chcesz w prosty i szybki sposób wydrukować wszystkie potrzebne dokumenty, które sporządziłeś w systemie? Poznaj funkcję, dzięki której jednym kliknięciem można wykonać zbiorcze generowanie wydruków w formacie PDF lub ZIP.

2 stycznia 2024

Pierwsze kroki

Wsparcie techniczne

W razie problemów technicznych użytkownik w każdej chwili może zwrócić się o pomoc do naszych ekspertów działu technicznego poprzez funkcję Zapytaj eksperta. Wsparcie techniczne jest dostępne dla każdego użytkownika, niezależnie od pakietu.

24 maja 2023

Pierwsze kroki

Odzyskiwanie dostępu do konta w systemie wFirma.pl

Użytkownik, który utracił dostęp do konta, np. na skutek braku znajomości adresu e-mail za pomocą, którego logował się do konta, ma możliwość szybkiego przywrócenia dostępu. W artykule przedstawiamy, jak wygląda odzyskiwanie dostępu do konta wFirma.pl!

15 maja 2023

Pierwsze kroki

Przeniesienie księgowości na przełomie roku

Składki na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne wynikające z deklaracji rozliczeniowej ZUS sporządzonej poza systemem należy ująć w momencie dodawania zaliczki na podatek dochodowy. Przeniesienie księgowości na przełomie roku krok po kroku. Zobacz!

1 stycznia 2023

Pierwsze kroki

Przeniesienie księgowości w trakcie roku

Przedsiębiorca może dokonać przeniesienia księgowości z innego systemu lub z biura rachunkowego do systemu wfirma.pl. System skonstruowany jest w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić przedsiębiorcy przeniesienie księgowości w trakcie roku!

8 lipca 2022

Pierwsze kroki

Pomoc ekspertów - pakiet z asystentem

Użytkownicy systemu mogą korzystać z pomocy ekspertów w ramach posiadanego pakietu. Jeżeli potrzebują dodatkowego wsparcia mogą wykupić pakiet z asystentem księgowym lub kadrowym który oprócz wskazania ścieżki technicznej służy wiedzą merytoryczną.

5 lipca 2022

Pierwsze kroki

Czy w systemie jet możliwe rozliczanie podatku dochodowego w formie ryczałtu?

System wFirma.pl służy do prowadzenia samodzielnej księgowości uproszczonej online. W systemie jest możliwe rozliczanie podatku dochodowego w formie ryczałtu. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak dostosować ustawienia w systemie!

18 lutego 2022

Pierwsze kroki

Księgowość dla każdego - samodzielna księgowość w wFirma.pl!

Wypróbuj za darmo księgowość dla każdego przedsiębiorcy. Faktury można wystawiać zawsze i wszędzie, automatyczne księgowanie, rozliczanie podatku jednym kliknięciem! Wszystko, czego potrzebujesz, jest dostępne online — wystarczy połączenie z Internetem!

6 lipca 2022

Pierwsze kroki

Ewidencja czasu pracy dla samozatrudnionych

Ewidencja czasu pracy dla samozatrudnionych to obowiązek nałożony na przedsiębiorcę w celu udokumentowania przestrzegania przepisów dotyczących minimalnej stawki godzinowej wprowadzonej w 2017 r. Sprawdź, jak prowadzić ewidencję w systemie wFirma.pl!

24 września 2021

Pierwsze kroki

Funkcja Zapytaj Eksperta w serwisie wFirma.pl

Użytkownik systemu wFirma.pl ma możliwość skorzystania z bezpłatnego wsparcia technicznego naszych ekspertów poprzez zadanie pytań dotyczących poruszania się w obrębie systemu. Podpowiadamy, gdzie znaleźć funkcję Zapytaj Eksperta!

2 września 2022

Pierwsze kroki

Pomoc ekspertów księgowych

W razie problemów z księgowaniem operacji gospodarczych użytkownik w każdej chwili może zwrócić się o pomoc ekspertów księgowych. Dowiedz się, jak zadać pytanie ekspertowi bezpośrednio w systemie.

23 czerwca 2023

Pierwsze kroki

Pierwsze kroki w systemie wfirma.pl

Założyłeś firmę i nie wiesz jak założyć konto w systemie wfirma.pl? Przejdź na stronę wfirma.pl i wybierz opcję ZAŁÓŻ KONTO. Dowiedz się, jak wygląda rozpoczęcie działalności oraz jakie kroki należy wykonać, żeby w pełni korzystać z funkcji systemu!

21 kwietnia 2022

Pierwsze kroki

Pomoc ekspertów kadrowych

W razie problemów związanych z tematyką kadrową użytkownik w każdej chwili może zwrócić się o pomoc ekspertów kadrowych. Wszystkie wiadomości gromadzone są w jednej zakładce, a użytkownik w każdej chwili może do nich powrócić.

2 września 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów