0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

4 wyniki dla tematu: remanent-poczatkowy

Artykuły:

Jak sporządzić spis z natury?

Na zakończenie każdego roku podatkowego przedsiębiorca musi sporządzić spis z natury (remanent). Pomocny podczas sporządzania spisu z natury może być zestaw stanów magazynowych dostępny dla użytkowników korzystających z modułu magazyn. Dowiedz się więcej!

10 grudnia 2021

Wydatki poniesione przed rozpoczęciem działalności

Wydatki, związane z założeniem działalności gospodarczej, a poniesione jeszcze przed jej rozpoczęciem, także można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów. Należy wykazać je w remanencie początkowym. Sprawdź, jak wprowadzić jego wartość do systemu!

5 stycznia 2021

Remanenty - jak je wprowadzić w systemie?

System umożliwia sprawne wprowadzenie sporządzonych remanentów, wykazujących faktyczne ilości posiadanych przez przedsiębiorstwo towarów oraz materiałów. Remanenty należy sporządzić poza systemem a jedynie ich wartość wprowadza się poprzez system.

1 stycznia 2021

Co ująć w remanencie rozpoczynając działalność?

Rozpoczynając działalność, przedsiębiorca zobowiązany jest sporządzić remanent początkowy. W remanencie ujmuje się m.in. towary handlowe oraz materiały nabyte przed rozpoczęciem działalności. Dowiedz się, jak wprowadzić remanent początkowy w systemie!

20 grudnia 2019

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów