0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Reklama biura rachunkowego w systemie wfirma

Wielkość tekstu:

W systemie wfirma.pl możliwa jest reklama własnego biura rachunkowego, poprzez utworzenia wizytówki. Dzięki temu przedsiębiorcy, którzy poszukują profesjonalnej obsługi księgowej biura rachunkowego, mogą dotrzeć do Ciebie.

Jak utworzyć wizytówkę biura w systemie?

Warunkiem, jaki należy spełnić, aby mieć możliwość utworzenia wizytówki biura rachunkowego jest liczba wykupionych aktywnych pakietów dla klientów, w liczbie co najmniej 5.

Aby stworzyć wizytówkę swojego biura rachunkowego w systemie należy na koncie biura przejść do zakładki USTAWIENIA, gdzie w sekcji DANE PODSTAWOWE należy wybrać WIZYTÓWKA FIRMY.

Reklama biura rachunkowego na mojebiuro24.pl

W tym miejscu można dodać nazwę swojej firmy, treść oferty, logo, adres wraz ze wskazaniem dokładnej lokalizacji na mapie, a także dane kontaktowe.

Reklama biura rachunkowego - tworzenie wizytówki

Po zapisaniu wprowadzonych danych i przy spełnieniu warunku odpowiedniej liczby wykupionych pakietów wizytówka pojawi się w na stronie katalogu biur rachunkowych dostępnych w systemie wfirma.pl.

Liczba płatnych pakietów będzie weryfikowana codziennie, utworzona wcześniej wizytówka biura nie będzie się wyświetlać na stronie katalogu biur rachunkowych.

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów