Reklama biura rachunkowego w systemie wfirma

W systemie wfirma.pl możliwa jest reklama własnego biura rachunkowego, poprzez utworzenia wizytówki. Dzięki temu przedsiębiorcy, którzy poszukują profesjonalnej obsługi księgowej biura rachunkowego, mogą dotrzeć do Ciebie.

Jak utworzyć wizytówkę biura w systemie?

Warunkiem, jaki należy spełnić, aby mieć możliwość utworzenia wizytówki biura rachunkowego jest liczba wykupionych aktywnych pakietów dla klientów, w liczbie co najmniej 5.

Aby stworzyć wizytówkę swojego biura rachunkowego w systemie należy na koncie biura przejść do zakładki USTAWIENIA, gdzie w sekcji DANE PODSTAWOWE należy wybrać WIZYTÓWKA FIRMY.

Reklama biura rachunkowego na mojebiuro24.pl

W tym miejscu można dodać nazwę swojej firmy, treść oferty, logo, adres wraz ze wskazaniem dokładnej lokalizacji na mapie, a także dane kontaktowe.

Reklama biura rachunkowego - tworzenie wizytówki

Po zapisaniu wprowadzonych danych i przy spełnieniu warunku odpowiedniej liczby wykupionych pakietów wizytówka pojawi się w na stronie katalogu biur rachunkowych dostępnych w systemie wfirma.pl.

Liczba płatnych pakietów będzie weryfikowana codziennie, utworzona wcześniej wizytówka biura nie będzie się wyświetlać na stronie katalogu biur rachunkowych.

Zapewniamy innowacyjność serwisu popartą wieloletnim doświadczeniem w branży księgowości i zarządzania biznesem. Cały czas monitorujemy zmiany oraz trendy zachodzące w sposobie prowadzenia i rozwijania firmy.
Beata Kostrzycka Dyrektor ds. Rozwoju Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Beata Kostrzycka