0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Ostatnio dodane

Artykuły:

Obowiązki kadrowe po zakończeniu roku

Po każdym zakończonym roku pojawia się szereg stałych zadań kadrowych, które należy wykonać. Jakie konkretnie działania trzeba podjąć po zakończeniu roku 2023? Pobierz darmowy ebook Obowiązki kadrowe po zakończeniu roku i dowiedz się więcej!

12 stycznia 2024

Wysyłka informacji o podatkach i ZUS w biurze rachunkowym

W celu usprawnienia pracy w biurze rachunkowym opiekun firmy lub szef biura może wysłać bezpośrednio z systemu informację mailową do klienta dotyczącą wysokości podatków i ZUS. Sprawdź jak przebiega wysyłka informacji o podatkach i ZUS w systemie wFirma!

11 stycznia 2024

Całkowite koszty zatrudnienia 2024

Ebook “Koszty zatrudnienia w 2024 roku - najważniejsze informacje” to kompendium wiedzy na temat całkowitych kosztów związanych z zatrudnieniem pracowników. Jak będą wyglądać na różnych rodzajach umowy? Przeczytaj o tym w artykule i pobierz ebook!

7 stycznia 2024

Jak sporządzić bilans w systemie wFirma?

W systemie możliwe jest sporządzenie bilansu śródrocznego bądź rocznego. Ponadto możliwe jest dodanie informacji o stracie / zysku z działalności. Dowiedz się z artykułu pomocy, jak sporządzić bilans w systemie!

4 stycznia 2024

Zestawienie na potrzeby sporządzenia ZUS IWA

Określeni płatnicy zobowiązani są do corocznego składania ZUS IWA, czyli informacji o danych będących podstawą do ustalenia wysokości składki na ubezpieczenie wypadkowe. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedź się, jak wygenerować raport na potrzeby ZUS IWA!

2 stycznia 2024

Masowe generowanie PIT-11 i IMIR i ich zbiorcza wysyłka do pracowników

Jeśli przedsiębiorca zatrudnia wiele osób, to obowiązki końcoworoczne mogą być dla niego czasochłonne. W naszym systemie możliwe jest masowe generowanie PIT-11 i IMIR i ich zbiorcza wysyłka do pracowników, co znacznie uprości pracę. Zobacz jak to działa!

2 stycznia 2024

Wprowadzanie choroby i opieki pracownika w systemie

Choroba pracownika albo choroba członka jego rodziny, to nieobecności które zostały uregulowane ustawą zasiłkową. Jak wygląda wprowadzanie choroby i opieki do systemu? Przeczytaj i dowiedz się jak wygląda obliczanie podstawy zasiłkowej?

2 stycznia 2024

Potwierdzenie płatności wydatków realizowanych za pośrednictwem AutoPay

System wfirma.pl umożliwia zapłatę za wydatki bezpośrednio z systemu dzięki integracji z AutoPay. Użytkownik może również za pośrednictwem sytemu wygenerować potwierdzenie płatności wydatków. Dowiedz się więcej!

2 stycznia 2024

Integracja z AutoPay- jak ją aktywować?

Użytkownicy mają możliwość integracji z Blue Media, która pozwala na wykonanie zapłaty za fakturę przez odsyłacz wysłany mailowo do kontrahenta. Dzięki tej funkcji faktura zostanie automatycznie rozliczona. Zobacz, jak działa integracja z Blue Media!

2 stycznia 2024

Szybkie płatności za wydatki

Dzięki integracji z AutoPay użytkownicy mają możliwość dokonania zapłaty do wydatku lub koszyka wydatków, które są wprowadzone w systemie. Funkcja szybkie płatności za wydatki znacznie oszczędza czas rozliczeń kosztów. Zobacz, jak z niej korzystać!

2 stycznia 2024

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów