Czy w systemie istnieje możliwość prowadzenia pełnej księgowości?

Prowadzę spółkę z o.o., czy mogę skorzystać z systemu wfirma.pl przy prowadzeniu pełnej księgowości?

System wfirma.pl służy do samodzielnego prowadzenia uproszczonej księgowości podatkowej na podstawie KPiR lub Ewidencji przychodów dla ryczałtu. Natomiast w roku 2022 biura rachunkowe korzystające z systemu wfirma dla biur rachunkowych mogą prowadzić w systemie pełną księgowość: Pełna księgowość w systemie wfirma dla biur rachunkowych. Katalog biur rachunkowych korzystających z systemu dostępny jest tutaj

W roku 2023 pełna księgowość w systemie wfirma zostanie udostępniona również w pakietach indywidualnych.

Natomiast na wfirmie podmioty samodzielnie prowadzące pełną księgowość, mogą korzystać z systemu w celach obsługi sprzedaży, prowadzenia gospodarki magazynowej oraz rozliczania kadr i płac. Do tego celu służy pakiet Menedżer sprzedaży, który można rozbudować o moduł Magazyn oraz Kadry, płace i ubezpieczenia. Można również korzystać wyłącznie z pakietu Kadry, płace i ubezpieczenia w celu prowadzenia rozliczeń pracowników.

W pakiecie Menedżer sprzedaży przeznaczonym do obsługi sprzedaży istnieje możliwość m.in.:

Moduł Magazyn służący do kompleksowej obsługi gospodarki magazynowej umożliwia m.in.

Moduł Kadry, płace i ubezpieczenia w pełni pozwala prowadzić rozliczenia przedsiębiorcy i pracowników, w tym:

Dla firm prowadzących pełną księgowość przydatną funkcją jest również eksport dokumentów sprzedaży do zewnętrznych programów księgowych np. Insert czy Comarch Optima.

Szczegółowe funkcje poszczególnych pakietów dostępnych w systemie wfirma zostały opisane na stronie: Porównanie pakietów - wfirma.pl

Dbamy o dostarczanie najwyższej jakości kompleksowego narzędzia do prowadzenia księgowości firmy. Przestrzegamy, aby wszystkie procesy, odbywające się w ramach modyfikacji systemu, przeprowadzane były zgodnie z polityką jakości ISO 9001.
Bartłomiej Lazarowicz Kierownik Działu Jakości Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Bartłomiej Lazarowicz