Kontrola należności w biurze rachunkowym

Właściciele biur rachunkowych prowadzonych na mb24.pl bezpośrednio z poziomu kokpitu biura mają możliwość kontrolowania płatności za faktury wystawione swoim klientom.

W pierwszej kolejności należy dostosować USTAWIENIA KOLUMN widoczne w kokpicie biura. Opcja ta dostępna jest w prawym rogu nad tabelą firm.

Kontrola należności w biurze rachunkowym - ustawienia

W oknie dostosowania kolumn w tabeli należy z części DOSTĘPNE KOLUMNY przeciągnąć pozycję NIEOPŁACONE FAKTURY na stronę AKTYWNE KOLUMNY oraz wybrać ZAPISZ.

 Kontrola należności w biurze rachunkowym - dodawanie kolumny

W ten sposób w kokpicie w tabeli dostępnych firm pojawi się kolumna dotycząca nieopłaconych faktur za usługi księgowe.

 Kontrola należności w biurze rachunkowym - kokpit biura

W kolumnie NIEOPŁACONE FAKTURY widoczna jest zsumowana wartość wszystkich niezapłaconych przez danego klienta faktur za usługi księgowe.

Szef biura rachunkowego widzi nieuregulowane płatności dotyczące wszystkich klientów biura. Pracownicy natomiast mają dostęp do nieuregulowanych płatności jedynie tych firm, do których zostali przypisani jako Opiekunowie.

Stale wspieramy naszych klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy. Do tej pory udzieliliśmy ponad 40 000 porad z zakresu księgowości, podatków, kadr i prawa gospodarczego. Dostarczamy niezbędną wiedzę, która bezpośrednio przekłada się na efektywne zarządzanie firmą.
Angelika Borowska Dyrektor Biura Obsługi Klienta Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Angelika Borowska