0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: spis-z-natury

Artykuły:

Jak sporządzić spis z natury?

Na zakończenie każdego roku podatkowego przedsiębiorca musi sporządzić spis z natury (remanent). Pomocny podczas sporządzania spisu z natury może być zestaw stanów magazynowych dostępny dla użytkowników korzystających z modułu magazyn. Dowiedz się więcej!

10 grudnia 2021

Remanent śródroczny - wprowadzenie do systemu

Podatnicy prowadzący KPiR mają obowiązek sporządzania remanentu początkowego i końcowego. Sprawdź, jak wprowadzić remanent śródroczny w systemie oraz w jaki sposób uwzględnić go w wyliczeniu zaliczki na podatek i składki zdrowotnej!

15 maja 2021

Likwidacyjny spis z natury - jak wprowadzić do systemu?

Przedsiębiorco jesteś czynnym podatnikiem VAT i zamierzasz zlikwidować działalność? Jednym z Twoich obowiązków jest przeprowadzić likwidacyjny spis z natury. Sprawdź, jak spis taki należy wprowadzić do systemu aby wygenerować poprawnie deklaracje!

21 stycznia 2021

Remanent - jak wygenerować w systemie wFirma?

Przy użyciu modułu rozbudowanego Magazynu w systemie wFirma, użytkownik w prosty sposób może wygenerować remanent na ostatni dzień danego roku poprzez zakładkę Magazyn > Produkty. Sprawdź, jakie to łatwe!

4 stycznia 2021

Remanenty - jak je wprowadzić w systemie?

System umożliwia sprawne wprowadzenie sporządzonych remanentów, wykazujących faktyczne ilości posiadanych przez przedsiębiorstwo towarów oraz materiałów. Remanenty należy sporządzić poza systemem a jedynie ich wartość wprowadza się poprzez system.

1 stycznia 2021

Co ująć w remanencie rozpoczynając działalność?

Rozpoczynając działalność, przedsiębiorca zobowiązany jest sporządzić remanent początkowy. W remanencie ujmuje się m.in. towary handlowe oraz materiały nabyte przed rozpoczęciem działalności. Dowiedz się, jak wprowadzić remanent początkowy w systemie!

20 grudnia 2019

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów