0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Cennik i zestawienia stanów magazynowych - drukowanie

Wielkość tekstu:

Cennik i zestawienia stanów magazynowych mogą znacznie ułatwić pracę przedsiębiorcom prowadzącym gospodarkę magazynową. W systemie wfirma dla Biur Rachunkowych użytkownik ma możliwość wygenerowania cennika (również cennika dla innych grup cenowych niż detaliczna) oraz zestawienia stanów magazynowych w formatach PDF i XLXS.

Drukowanie cennika z modułu magazyn

Aby wygenerować cennik artykułów mieszczących się w magazynie należy przejść do zakładki MAGAZYN » PRODUKTY » DRUKUJ » CENNIK.

Cennik i zestawienia stanów magazynowych - funkcja

Możliwe jest również wydrukowanie cennika tylko dla wybranych pozycji. Wówczas aby wydrukować cennik należy przejść do zakładki MAGAZYN » PRODUKTY następnie zaznaczyć produkty, dla których cennik ma zostać wydrukowany i wybrać opcję DRUKUJ » CENNIK.

cennik i zestawienia stanów magazynowych - drukuj
Dodatkowo istnieje możliwość wygenerowania cennika dla ceny detalicznej, a także cennika dla konkretnej grupy cenowej.
W tym celu przechodząc do zakładki MAGAZYN » PRODUKTY wybrać opcję DRUKUJ » CENNIK (DETALICZNA) / CENNIK (GRUPA [NAZWA DODANEJ GRUPY]).

 Cennik i zestawienia stanów magazynowych

Dla produktów z ustaloną datą ważności, na wydrukowanym zestawieniu stanów magazynowych, nie pojawi się informacja o dacie ważności partii. Szczegóły dotyczące funkcji dat ważności w systemie opisuje artykuł: Daty ważności produktów w magazynie.

Drukowanie zestawienia stanów magazynowych

Zestawienie stanów magazynowych jest przydatne np. podczas ustalania różnic remanentowych przy sporządzaniu spisu z natury towarów handlowych i materiałów. W systemie istnieje możliwość generowania zestawienia stanów w formatach PDF oraz XLSX.

Aby wygenerować zestawienie stanów magazynowych należy przejść do zakładki MAGAZYN » PRODUKTY » DRUKUJ następnie wybrać format w jakim chcemy wygenerować zestawienie ZESTAWIENIE STANÓW PDF/XLXS. Wygenerowane zestawienie z formacie XLXS zostanie zapisane na komputerze w pliku Excela.

cennik i zestawienia stanów magazynowych - zestawienie

Drukując zestawienie w wyżej wymienionych formatach można określić datę, której zestawienie ma dotyczyć.

Funkcja dostępna jest wyłącznie w pakietach z rozbudowanym magazynem, zarówno dla czynnych podatników VAT, jak i zwolnionych z VAT.

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów