Czym jest wfirma.pl?

Czym jest serwis wfirma.pl

 

Wfirma.pl to serwis umożliwiający samodzielne prowadzenie uproszczonej księgowości. W skrócie polega to na tym, że faktury sprzedażowe wystawia się w systemie, a kosztowe - otrzymane od kontrahentów - księguje jako wydatki. System automatycznie dokonuje księgowania w ewidencjach i rejestrach. Na tej podstawie generuje się deklaracje.

Dla prowadzenia spraw pracowniczych przygotowano zakładkę KADRY, w której istnieje możliwość ewidencjonowania czasu pracy pracowników, ich zatrudniania, wystawiania umów i list płac/rachunków.

Wszystkie sprawy w urzędzie skarbowym oraz ZUS należy jednak załatwiać osobiście, w przypadku US umożliwiliśmy wysyłanie e-deklaracji oraz plików JPK.

Posiadamy system powiadamiania o zbliżających się terminach podatkowych i ubezpieczeniowych. Na wszelkie nurtujące pytania związane z systemem, odpowiadamy za pomocą funkcji Zapytaj eksperta. Polecamy też korzystanie z forum oraz z pomocy (w pomocy znajdują się instrukcje, jak krok po kroku wykonać poszczególne akcje).

Stale wspieramy naszych klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy. Do tej pory udzieliliśmy ponad 40 000 porad z zakresu księgowości, podatków, kadr i prawa gospodarczego. Dostarczamy niezbędną wiedzę, która bezpośrednio przekłada się na efektywne zarządzanie firmą.
Angelika Borowska Dyrektor Biura Obsługi Klienta Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Angelika Borowska