Czym jest wfirma.pl?

Czym jest serwis wfirma.pl

 

Wfirma.pl to serwis umożliwiający samodzielne prowadzenie uproszczonej księgowości. W skrócie polega to na tym, że faktury sprzedażowe wystawia się w systemie, a kosztowe - otrzymane od kontrahentów - księguje jako wydatki. System automatycznie dokonuje księgowania w ewidencjach i rejestrach. Na tej podstawie generuje się deklaracje.

Dla prowadzenia spraw pracowniczych przygotowano zakładkę KADRY, w której istnieje możliwość ewidencjonowania czasu pracy pracowników, ich zatrudniania, wystawiania umów i list płac/rachunków.

Wszystkie sprawy w urzędzie skarbowym oraz ZUS należy jednak załatwiać osobiście, w przypadku US umożliwiliśmy wysyłanie e-deklaracji oraz plików JPK.

Posiadamy system powiadamiania o zbliżających się terminach podatkowych i ubezpieczeniowych. Na wszelkie nurtujące pytania związane z systemem, odpowiadamy za pomocą funkcji Zapytaj eksperta. Polecamy też korzystanie z forum oraz z pomocy (w pomocy znajdują się instrukcje, jak krok po kroku wykonać poszczególne akcje).

Zapewniamy regularne aktualizacje systemu, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów i są zgodne z obowiązującym stanem prawnym. Gwarantujemy bezpieczeństwo korzystania z serwisu, nad którym nieustannie czuwają eksperci z zakresu prawa.
Ewa Szpytko-Waszczyszyn Dyrektor Działu Prawnego Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Ewa Szpytko-Waszczyszyn