Przedłużanie pakietów w biurze rachunkowym

Przedłużeń wszystkich kont w serwisie mb24.pl dokonuje się z 30-dniową częstotliwością. Użytkownik oznaczony jako Szef biura rachunkowego ma możliwość wykupienia pakietu na kolejny okres dla wybranych lub wszystkich firm naraz (przedłużenie ważności konta biura rachunkowego oraz wszystkich kont klientów).

Przedłużenie pakietów przez szefa biura

Przedłużanie pakietów w biurze rachunkowym możliwe jest z poziomu kokpitu biura. Należy z tego widoku zaznaczyć wszystkie firmy, dla których szef biura chce przedłużyć pakiet, a następnie z menu wybrać opcję PRZEDŁUŻ PAKIET O 30 DNI.

Przedłużanie pakietów w biurze - Kokpit biura

Po wybraniu akcji PRZEDŁUŻ PAKIET O 30 DNI pojawi się widok z podsumowaniem. Z jego poziomu będzie możliwe wybranie odpowiedniej płatności, jak i danych do faktury. 

Przedłużanie pakietów w biurze - Podsumowanie

Faktura za przedłużenie pakietu

Po zaksięgowaniu wpłaty za wykupione pakiety i dodatki zostanie wystawiona faktura na wybrane wcześniej dane firmy. Faktura będzie się znajdować w zakładce USTAWIENIA » DANE PODSTAWOWE » HISTORIA FAKTUR. Zostanie ona również wysłana na adres email używany do logowania się do systemu. 

Przedłużanie pakietów w biurze - Ustawienia

Przedłużenie na więcej niż 30 dni

W przypadku chęci przedłużenia pakietu na więcej niż 30 dni, należy wykonać akcję przedłużenia parokrotnie. Nie istnieje możliwość jednorazowego przedłużenia na okres większy niż 30 dni. 

Wygaśnięcie konta biura rachunkowego

W przypadku wygaśnięcia konta biura rachunkowego użytkownik traci dostęp do danych wprowadzonych na nich. Jest to spowodowane utratą dostępu do narzędzi niezbędnych do podglądu, jak i modyfikowania wprowadzonych informacji. Dodatkowo ukryte zostają akcje masowe dostępne z poziomu listy firm, nie jest jednak zablokowany dostęp do aktywnych, podpiętych firm klientów, zarówno dla pracowników biura jak i przedsiębiorcy.

W przypadku ponownego przedłużenia pakietu, wszystkie funkcjonalności zostają odblokowane.

Stale wspieramy naszych klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy. Do tej pory udzieliliśmy ponad 40 000 porad z zakresu księgowości, podatków, kadr i prawa gospodarczego. Dostarczamy niezbędną wiedzę, która bezpośrednio przekłada się na efektywne zarządzanie firmą.
Angelika Borowska Dyrektor Biura Obsługi Klienta Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Angelika Borowska