Pomoc ekspertów kadrowych

Problemy dotyczące spraw kadrowych, użytkownicy systemu mogą zgłosić za pośrednictwem systemu wfirma.pl. Pomocą służą wykwalifikowani eksperci w zakresie spraw kadrowo-płacowych. 

Pomoc ekspertów kadrowych dostępna jest wyłącznie dla pakietów z księgowością: Księgowość online i Księgowość online + magazyn.

Wsparcie ekspertów kadrowych dla użytkowników posiadających aktywny pakiet

Dostęp do wsparcia kadrowego możliwy jest z trzech miejsc w systemie:

  • z poziomu prawego menu, tj. z listy najczęściej wybieranych akcji dostępnej w każdej zakładce,
  • z poziomu ikony użytkownika systemu.

Funkcja Zapytaj Eksperta z poziomu prawego menu

Aby zadać pytanie ekspertom należy kliknąć na ikonę znaku zapytania Pomoc ekspertów kadrowych - znak zapytania dostępną w pasku skrótów (po prawej stronie systemu) oraz w sekcji Zadaj pytanie ekspertom wybrać ZAPYTAJ EKSPERTA.

Pomoc ekspertów kadrowych - pytanie do eksperta

W zakresie doradztwa kadrowego nie przygotowujemy analiz prawnych. Służymy pomocą w poruszaniu się po systemie.

Przy trudnych zagadnieniach do odpowiedzi załączamy artykuły, wyjaśniające omawiany problem, aby ułatwić użytkownikowi poruszanie się w systemie i obowiązujących przepisach.

Funkcja Zapytaj Eksperta z poziomu avatara 

Użytkownik ma również możliwość przejścia do tej zakładki klikając w avatar znajdujący się w prawym górnym rogu, a następnie wybierając opcję WIADOMOŚCI. Wówczas pojawi się okno z możliwością dodania sprawy, po kliknięciu w opcję UTWÓRZ SPRAWĘ

Pomoc ekspertów kadrowych - tworzenie sprawy

Historia zadawanych pytań

Historię korespondencji z działem wsparcia kadrowego znaleźć można w zakładce START » WIADOMOŚCI. Z poziomu tej zakładki możliwe jest również zadanie nowego pytania poprzez kliknięcie na przycisk UTWÓRZ SPRAWĘ.

Pomoc ekspertów kadrowych - tworzenie sprawy

Wsparcie ekspertów księgowych dla użytkowników z nieaktywnym pakietem

Pomimo braku aktywnego pakietu, użytkownik nadal ma możliwość zadawania pytań naszym ekspertom. Można tego dokonać, wchodząc w zakładkę: START » WIADOMOŚCI » UTWÓRZ SPRAWĘ. Po kliknięciu w tą opcję pojawi się okno, w którym użytkownik ma możliwość opisania problemowej sytuacji i wysłania jej do eksperta.pomoc ekspertów kadrowych