Zmiana pakietu

Zmiana pakietu krok po kroku

Zmiana pakietu wFirma jest możliwa, po zalogowaniu się na konto i przejściu do zakładki USTAWIENIA w sekcji MÓJ PAKIET » ZMIEŃ.

 Zmiana pakietu -  zmień

Wówczas pojawi się okno z ofertą pakietów. Aktualnie obowiązujący pakiet będzie domyślnie zaznaczony.

Zmiana pakietu - wybieram

Aby zmiana została dokonana, przy odpowiednim pakiecie należy kliknąć na funkcję WYBIERAM.

Zmiana pakietu - aktulany pakiet

Okres ważności zostanie automatycznie przeliczony dla celów nowego pakietu (z zachowaniem odpowiedniej proporcji w przypadku zmiany na pakiet bogatszy lub “jeden do jednego” w przypadku zmiany na pakiet uboższy). W sytuacji gdy pakiet wygasł i chcemy go zmienić, należy dokonać w pierwszej kolejności jego zmiany (zgodnie z opisanymi wskazówkami) i następnie dokonać jego przedłużenia według instrukcji podanej w artykule pomocy: Przedłużenie pakietu.

Zmiana pakietu na przykładach

Są różne możliwości zmiany pakietu, przykłady poniżej:

Przykład 1. Zmiana pakietu “Księgowość online + rozbudowany magazyn” na pakiet “Księgowość online”.

Aby zmienić pakiet  “Księgowość online + rozbudowany magazyn“  na “Księgowość online” należy odznaczyć pole wyboru znajdujące się obok pozycji Rozbudowany magazyn, a następnie zatwierdzić wybór klikając WYBIERAM.

Zmiana pakietu - rozbudowany magazyn

Przykład 2. Zmiana pakietu “Księgowość online + rozbudowany magazyn” na pakiet “Zarządzanie sprzedażą + rozbudowany magazyn”.

Aby zmienić pakiet  “Księgowość online + rozbudowany magazyn“  na “Zarządzanie sprzedażą+ rozbudowany magazyn” należy przejść do zakładki Zarządzanie sprzedażą i następnie zatwierdzić wybór klikając WYBIERAM.

Zmiana pakietu - dodanie modułu

Przykład 3. Zmiana pakietu “Zarządzania sprzedażą + rozbudowany magazyn” na pakiet “Księgowość online”.

Aby zmienić pakiet  “Zarządzanie sprzedażą + rozbudowany magazyn“  na “Księgowość online” należy w przejść do zakładki “Księgowość online” odznaczyć opcję Rozbudowany magazyn i kliknąć WYBIERAM.

Zmiana pakietu - dodanie modułu

Przykład 4. Zmiana pakietu “Zarządzanie sprzedażą” na pakiet “Księgowość online + rozbudowany magazyn”.

Aby zmienić pakiet  “Zarządzania sprzedażą“  na “Księgowość online + rozbudowany magazyn” należy przejść do zakładki “Księgowość online” i zaznaczyć checkbox znajdujący się obok pozycji Rozbudowany magazyn, a następnie zatwierdzić wybór klikając WYBIERAM

Zmiana pakietu - dodatkowy moduł

Przykład 5. Zmiana pakietu “Kadry, płace i ubezpieczenia” na pakiet “Księgowość online + Kadry, płace i ubezpieczenia”.

Aby zmienić pakiet  “Kadry, płace i ubezpieczenia“  na “Księgowość online + Kadry, płace i ubezpieczenia” należy przejść do zakładki “Księgowość online” i zatwierdzić wybór klikając WYBIERAM. W przypadku chęci dodania dodatku “Kadry, płace i ubezpieczenia” lub “Rozbudowany magazyn” należy dodatkowo zaznaczyć checkbox znajdujący się obok pozycji Rozbudowany magazyn lub Kadry, płace i ubezpieczenia i zatwierdzić wybór klikając WYBIERAM.

Uwaga : po zmianie pakietu “Kadry, płace i ubezpieczenia” na inny dowolny pakiet nie ma możliwości powrotu do pakietu “Kadry, płace i ubezpieczenia”.

Zmiana pakietu - wybór

Przykład 6. Zmiana pakietu “Kadry, płace i ubezpieczenia” na pakiet “Księgowość online + Rozbudowany magazyn z Kadrami, płacami i ubezpieczeniami”.

Aby zmienić pakiet  “Kadry, płace i ubezpieczenia“  na “Księgowość online + Rozbudowany magazyn z Kadrami, płacami i ubezpieczeniami” należy przejść do zakładki “Księgowość online” i zaznaczyć checkbox znajdujący się obok pozycji Rozbudowany magazyn i Kadry, płace i ubezpieczenia i zatwierdzić wybór klikając WYBIERAM.

Uwaga : po zmianie pakietu “Kadry, płace i ubezpieczenia” na inny dowolny pakiet nie ma możliwości powrotu do pakietu “Kadry, płace i ubezpieczenia”.

Zmiana pakietu - jak wybrać?

Przykład 7. Zmiana pakietu “Księgowość online” na pakiet “Zarządzanie sprzedażą + Rozbudowany magazyn z Kadrami, płacami i ubezpieczeniami”.

Aby zmienić pakiet  “Księgowość online“ na “Zarządzanie sprzedażą + Rozbudowany magazyn z Kadrami, płacami i ubezpieczeniami” należy przejść do zakładki “Księgowość online” i zatwierdzić wybór klikając WYBIERAM. W przypadku chęci dodania dodatku “Kadry, płace i ubezpieczenia” lub “Rozbudowany magazyn” należy dodatkowo zaznaczyć checkbox znajdujący się obok pozycji Rozbudowany magazyn lub Kadry, płace i ubezpieczenia i zatwierdzić wybór klikając WYBIERAM.

Uwaga : po zmianie pakietu “Kadry, płace i ubezpieczenia” na inny dowolny pakiet nie ma możliwości powrotu do pakietu “Kadry, płace i ubezpieczenia”.

Zmiana pakietu - jak dokonać?