0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Informacja o pracach serwerowych w systemie wFirma

Wielkość tekstu:

Szanowni Użytkownicy,

Informujemy, że w ramach ciągłego doskonalenia naszego systemu, wFirma prowadzi obecnie intensywne prace serwerowe, związane z optymalizacją baz danych. Celem tych działań jest znaczne przyspieszenie pracy systemu oraz zapewnienie natychmiastowej dostępności wszystkich funkcji.

Aby osiągnąć zamierzony efekt, prace te muszą być prowadzone w czasie rzeczywistym, z wykorzystaniem rzeczywistych danych o ruchu w systemie. Dzięki temu możemy dokładnie zbadać i zoptymalizować każdy aspekt bazy danych, co jest niemożliwe przy użyciu danych symulowanych.

W związku z prowadzonymi pracami, mogą wystąpić krótkie przerwy techniczne w działaniu systemu. Przerwy te będą trwać od kilku do maksymalnie kilkunastu minut. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby te przerwy były jak najkrótsze i najmniej uciążliwe dla naszych użytkowników.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za zrozumienie oraz cierpliwość. Wierzymy, że efektem tych prac będzie jeszcze bardziej niezawodny i szybki system, który spełni Państwa oczekiwania.

Zespół wFirma

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów