0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Księgowość dla każdego - samodzielna księgowość w wFirma.pl!

Wielkość tekstu:

System wFirma jest tak stworzony, aby każdy przedsiębiorca znalazł w dostępnych funkcjach coś dla siebie. Chodzi o funkcje, które pozwolą w prosty sposób prowadzić samodzielnie księgowość oraz zaoszczędzić czas na formalnościach. Bo przecież w biznesie chodzi o to aby się na nim skupić, a księgowość “sama się robiła”. System wFirma gwarantuje, że samodzielna księgowość dla każdego może być satysfakcjonującym rozwiązaniem, co udowodnimy poniżej!

Księgowość dla każdego - to nie puste słowa

Zaufało nam ponad 390 tys. użytkowników, którzy korzystają aktywnie z systemu, a ponad 700 nowych przedsiębiorców decyduje się wFirmę każdego tygodnia.

Oprogramowanie spełni oczekiwania i wymagania przedsiębiorców z różnych branż.  Poradzisz sobie z samodzielnym prowadzeniem księgowości, niezależnie od tego czy jesteś dentystą, programistą, budowlańcem, marketingowcem czy handlowcem. 

Dlaczego? Ponieważ stawiamy na:

Doświadczenie

tworzymy oprogramowanie od 15 lat i regularnie badamy potrzeby przedsiębiorców oraz rynku.

Bezpieczeństwo

system wFirma  jest zgodny z RODO oraz ma wprowadzoną politykę jakości ISO 9001.

Kompetencje

Eksperci, którzy czuwają nad obsługą klienta oraz merytoryką systemu posiadają wykształcenie kierunkowe. Dodatkowo stawiamy na stałe dokształcanie zespołu.

Współpracę

Głos użytkownika sie liczy! Bierzemy pod uwagę Twoje zgłoszenie oraz Twój pomysł odnośnie funkcjonowania systemu. Nasz dział rozwoju analizuje zgłoszenia klientów. 

Kompleksowość

W systemie dzięki licznym integracjom możesz m.in. fakturować sprzedaż, prowadzić księgowość firmy, rozliczać pracowników, prowadzić magazyn czy prowadzić sprzedaż e-commerce.

Z jakich funkcji mogę skorzystać wybierając księgowość dla każdego z wFirma?

Mobilne fakturowanie

System umożliwia mobilne fakturowanie w dwóch odsłonach: 

  1. za pomocą aplikacji mojo.pl,

  2. poprzez zalogowanie się do systemu wFirma.pl za pomocą przeglądarki w telefonie 

W związku z tym, gdziekolwiek jesteś możesz szybko zafakturować sprzedaż i wysłać fakturę do nabywcy. Zyskujesz możliwość fakturowania w każdym miejscu, wystarczy telefon i dostęp do internetu. Niezależnie od rodzaju wykupionego pakietu wFirma, masz dostęp za darmo do wszystkich rodzajów faktur, w 9 językach, 8 szablonach, wszystkich walutach i z własnym logo.

księgowość dla każdego

Za darmo OCR bez limitu

Moduł OCR, który udostępniamy w ramach pakietu Księgowość online pozwala na automatyczne przygotowanie dokumentów do księgowania. Zyskujesz dzięki temu oszczędność czasu, a wszystkie dokumenty przechowujesz w jednym miejscu, bez martwienia się o ich fizyczne przechowywanie.

Aby skorzystać z OCR, wystarczy zalogować się do systemu i na stronie głównej dodać moduł KSIĘGUJ WYDATEK OCR. Kolejno do pola DODAJ FAKTURĘ wgrywamy posiadane pliki z fakturami zakupu (PDF czy zdjęcia) i płynnie można przejść do ich księgowania za pomocą opcji KSIĘGUJ WERSJE ROBOCZE. Faktury w tle zaczytują się same, a Ty możesz na bieżąco je akceptować, nie czekając aż wszystkie się zaczytają.

księgowość dla każdego

Myślimy przyszłościowo! Od 1 stycznia 2022 roku zacznie funkcjonować KSEF (tj. Krajowy System e-Faktur), w związku z tym, zespół wFirma pracuje nad integracją, która pozwoli na jeszcze dokładniejsze zaimportowanie faktur i ich wczytywanie.

Pomoc księgowej i działu technicznego

Funkcja “Zapytaj eksperta” dostępna w systemie pozwala Ci na zadanie pytań dotyczących działania systemu czy zagadnień księgowo-kadrowych. Wystarczy tylko posiadać pakiet z Asystentem Księgowym lub Kadrowym. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach 7‑21. Dzięki temu zyskujesz:  

  1. opiekę eksperta - praktyka z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, który na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę na temat księgowości, podatków czy prawa pracy,

  1. korespondencję z ekspertem masz w jednym miejscu i zawsze możesz do niej wrócić,

  2. szybką odpowiedź na pytanie, otrzymasz ją w ciągu 15 minut, jeśli sprawa jest bardziej złożona czas się wydłuży, jednakże nigdy nie przekroczy 48h.

księgowość dla każdego

Łatwe korzystanie z ulg podatkowych

Dostępne w systemie zeznania roczne pozwalają na odliczenie wszystkich możliwych ulg podatkowych. W trakcie generowania zeznania rocznego wystarczy wskazać z jakiej ulgi podatnik chce skorzystać i kolejno uzupełnić dane. Funkcjonalność ta ułatwi przede wszystkim skorzystanie z ulg, gwarantuje eliminację błędów z nią związanych, jak np. odliczenie wyższej kwoty niż jest to wskazane, dzięki licznym walidacjom. Dodatkowo eksperci wFirma z chęcią pomogą w zakresie odliczenia ulg wskazując dostępne możliwości.

księgowość dla każdego

Integracja z bankami

Zintegrowanie systemu z bankowością online daje Ci możliwość sporządzenia pliku z koszykiem wydatków bądź podatków i rozliczeń do ZUS celem zaimportowania do banku. Dzięki temu nie musisz ręcznie uzupełniać pojedynczych danych do przelewu, a możesz zbiorczo dokonać płatności importując dane do przelewów. Oszczędzasz dzięki temu czas i minimalizujesz błędy, np. dwukrotnego dokonania przelewu za ten sam wydatek.

księgowość dla każdego

System pozwala również zaimportować wyciągi bankowe, rozliczając zaksięgowane faktury kosztowe i przychodowe. Dzięki temu zyskujesz narzędzie do monitorowania wpłat dokonywanych przez kontrahentów. Zapobiegniesz utracie płynności finansowej, a zyskujesz dodatkowo dostęp do windykacji miękkiej. 

księgowość dla każdego

Wysyłka deklaracji jednym kliknięciem

W systemie możliwa jest wysyłka deklaracji podatkowych czy ZUS za pomocą jednej akcji WYŚLIJ DO … . System informuje o dokonanej wysyłce za pomocą komunikatów wysyłki oraz kolorowych kopert. Zielona koperta wskazuje, że przesyłka została wysłana pomyślnie. Korzystając z wysyłki w systemie masz pewność, że wysłana deklaracja dotarła do właściwego organu. Jeśli nie posiadasz podpisu kwalifikowanego, to e‑deklaracje mogą być wysyłane przy użyciu podpisów elektronicznych należących do pracowników wFirma.pl, więc nie musisz ponosić dodatkowych kosztów związanych z utrzymaniem podpisu.

księgowość dla każdego

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów