Pomoc ekspertów księgowych

W razie problemów związanych z księgowaniem operacji gospodarczej w systemie w każdej chwili można zwrócić się do ekspertów wfirma.pl. Wykwalifikowana kadra służy pomocą w dziedzinie zagadnień księgowych.

Pomoc ekspertów księgowych dostępna jest wyłącznie dla pakietów z księgowością: Księgowość online i Księgowość online + magazyn.

Wsparcie ekspertów księgowych dla użytkowników posiadających aktywny pakiet

W systemie pytanie z zakresu zagadnień księgowych można zadać z dwóch poziomów:

  • w prawym menu skrótów dostępnym w każdej zakładce,
  • z poziomu ikony użytkownika systemu.

Nie świadczymy usług w zakresie doradztwa księgowego oraz nie przygotowujemy analiz prawnych. Służymy pomocą w zakresie sposobu księgowania i poruszania się w obrębie systemu.

W zakresie wsparcia księgowego eksperci wfirma.pl nie świadczą usług doradztwa podatkowego. Ponieważ jednak priorytetem dla nas jest dobro klienta staramy się zawsze pomóc naszym użytkownikom np. poprzez dołączanie artykułów opisujących dany problem.

 

Funkcja Zapytaj Eksperta z poziomu prawego menu

Aby zadać pytanie naszym ekspertom należy kliknąć na ikonę znaku zapytania Pomoc ekspertów księgowych - znak zapytania dostępną w pasku skrótów ( w menu po prawej stronie) oraz w sekcji Zadaj pytanie ekspertom wybrać ZAPYTAJ EKSPERTA.

Pomoc ekspertów księgowych - zapytaj eksperta

Funkcja Zapytaj Eksperta z poziomu avatara

Możliwe jest również zadanie pytania, klikając bezpośrednio na ikonę profilu, umieszczoną w górnym prawym rogu, a następnie wybraniu opcji WIADOMOŚCI. Wówczas pojawi się okno z możliwością otworzenia sprawy, po kliknięciu w opcję UTWÓRZ SPRAWĘ.

pomoc ekspertów księgowych

Historia zadawanych pytań

Historię korespondencji z działem wsparcia księgowego można znaleźć w zakładce START » WIADOMOŚCI. Z poziomu tej zakładki możliwe jest również zadanie nowego pytania poprzez kliknięcie na przycisk UTWÓRZ SPRAWĘ.

Pomoc ekspertów księgowych - wiadomości

Wsparcie ekspertów księgowych dla użytkowników z nieaktywnym pakietem

Nieaktywny pakiet nie wyklucza możliwości zadawania pytań naszym ekspertom. Chcąc tego dokonać, należy wejść w zakładkę: START » WIADOMOŚCI » UTWÓRZ SPRAWĘ. Po kliknięciu w tą opcję pojawi się okno, w którym użytkownik ma możliwość opisania sytuacji i wysłania jej do eksperta.
pomoc ekspertów księgowych