Pomoc ekspertów księgowych

W razie problemów związanych z księgowaniem operacji gospodarczej w systemie w każdej chwili można zwrócić się do ekspertów wfirma.pl.

Pomoc ekspertów księgowych dostępna jest wyłącznie dla pakietów z księgowością: Księgowość online i Księgowość online + magazyn.

Aby zadać pytanie naszym ekspertom należy kliknąć na ikonę znaku zapytania Pomoc ekspertów księgowych - znak zapytania dostępną w pasku skrótów (po prawej stronie systemu) oraz w sekcji Zadaj pytanie ekspertom wybrać ZAPYTAJ EKSPERTA.

Pomoc ekspertów księgowych - zapytaj eksperta

W zakresie doradztwa księgowego nie przygotowujemy analiz prawnych. Służymy pomocą w zakresie sposobu księgowania i poruszania się w obrębie systemu.

W zakresie wsparcia księgowego eksperci wfirma.pl nie świadczą usług doradztwa podatkowego. Ponieważ jednak priorytetem dla nas jest dobro klienta staramy się zawsze pomóc naszym użytkownikom np. poprzez dołączanie artykułów opisujących dany problem.

Historię korespondencji z działem wsparcia księgowego można znaleźć w zakładce START » WIADOMOŚCI. Z poziomu tej zakładki możliwe jest również zadanie nowego pytania poprzez kliknięcie na przycisk UTWÓRZ SPRAWĘ.

Pomoc ekspertów księgowych - wiadomości