Bezpieczna transmisja danych

Zasady działania systemu wfirma.pl zostały dostowane do wymogów jakie nakłada na system informatyczny ustawa o ochronie danych osobowych.

Szyfrowana transmisja danych

Szyfrowanym protokół SSL EV (Extended Validation) zabezpiecza każdorazowy przesył danych na linii użytkownik - serwis wfirma.pl oraz autoryzuje tożsamość serwera względem użytkownika. Dzięki szyfrowaniu wszystkich danych wychodzących i wchodzących z aplikacji transmisja staje się bezpieczna. Takich samych zabezpieczeń używają np. banki udostępniające system transakcyjny swoim klientom.

Sprawdzenie działania protokołu SSL

Każdy użytkownik może sprawdzić czy protokół SSL działa. Logując się do serwisu w przeglądarce zamiast standardowego http://, pojawia się https://. Dodane “s” informuje serwer o chęci nawiązania bezpiecznego połączenia. Dodatkowo, w zależności od używanej przeglądarki, na pasku adresu może się pojawić rozszerzona informacja o firmie, na którą jest wystawiony certyfikat SSL EV.

Stała opieka techniczna

Nad serwerami wykorzystywanymi przez wfirma.pl 24h czuwa kadra wysokiej klasy techników specjalizujących się w dziedzinach technologii serwerowych jak i bezpieczeństwa danych. 

Dbamy o dostarczanie najwyższej jakości kompleksowego narzędzia do prowadzenia księgowości firmy. Przestrzegamy, aby wszystkie procesy, odbywające się w ramach modyfikacji systemu, przeprowadzane były zgodnie z polityką jakości ISO 9001.
Bartłomiej Lazarowicz Kierownik Działu Jakości Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Bartłomiej Lazarowicz