Weryfikacja firmy

Do czego służy weryfikacja firmy?

Weryfikacja firmy wymagana jest:

  • w usłudze wysyłki e-deklaracji przy wykorzystaniu podpisów pracowników wfirmy
  • w przypadku chęci tworzenia własnych szablonów dokumentów (faktury, dokumenty magazynowe)
  • w przypadku korzystania z własnych szablonów wydruków
  • w przypadku chęci zamieszczania ogłoszeń o pracę publikowanych na łamach poradnikpracownika.pl (1 mln unikalnych odbiorców)

W tym celu należy dokonać jednorazowej bezzwrotnej opłaty w wysokości 10 zł brutto na dane podane w zakładce USTAWIENIA w sekcji DANE PODSTAWOWE » WERYFIKACJA FIRMY.

Weryfikacja firmy

Aby firma została poprawnie zweryfikowana dane konta, z którego dokonywany jest przelew (Nazwa firmy, Imię, Nazwisko, adres) muszą się zgadzać z danymi podanymi po stronie wFirmy w zakładce USTAWIENIA » DANE PODSTAWOWE.

Po poprawnie przeprowadzonej weryfikacji firmy (odnotowaniu płatności po stronie wFirmy) widoczny będzie komunikat “Firma została już zweryfikowana”.

Weryfikacja firmy

Faktura za usługę weryfikacji

Co ważne na dokonaną kwotę zapłaty użytkownik systemu otrzyma fakturę. Faktura dostępna będzie w zakładce USTAWIENIA w sekcji DANE PODSTAWOWE » HISTORIA FAKTUR. Dokument zostanie dodatkowo wysłany na adres e-mail podany przy rejestracji.

weryfikacja firmy

 

 

Najczęściej zadawane pytania
  • Czy opłata za weryfikację jest jednorazowa?
    Tak, opłata weryfikacyjna jest opłatą jednorazową. Jedynym wyjątkiem jest cofnięcie weryfikacji na prośbę użytkownika - w takim przypadku należy ponownie ją opłacić w przypadku potrzeby ponownej weryfikacji firmy.
Zapewniamy innowacyjność serwisu popartą wieloletnim doświadczeniem w branży księgowości i zarządzania biznesem. Cały czas monitorujemy zmiany oraz trendy zachodzące w sposobie prowadzenia i rozwijania firmy.
Beata Kostrzycka Dyrektor ds. Rozwoju Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Beata Kostrzycka