Globalna wyszukiwarka - jak z niej korzystać

Globalna wyszukiwarka, zlokalizowana pod ikoną lupki w górnej części systemu, posiada dużo przydatnych funkcji które pomagają w szybkim poruszaniu się po systemie i usprawniają pracę. Dzięki jej zaawansowanym funkcjom możliwe jest wyświetlanie i dodawanie wszystkich obiektów w systemie z dowolnego miejsca. Do najważniejszych funkcji zaliczamy:

  1. Wyszukiwanie danych. Po naciśnięciu na ikonę lupy pojawi się pole do wpisania fragmentu nazwy dodanego do systemu obiektu. Wyszukiwarka wyświetli wszystkie wpisy pasujące do podanej frazy.

Globalna wyszukiwarka

  1. Wbudowany kalkulator. Możliwość wykonywania podstawowych operacji matematycznych.

 Globalna wyszukiwarka

  1. Wyświetlenie szczegółów danego obiektu. Po wpisaniu na przykład frazy: p[rodukt] nazwa_obiektu podpowiadają się produkty spełniające wpisaną frazę. Po kliknięciu w podpowiedziany wynik otworzy się okno szczegółów danego obiektu.

Wartość podana w nawiasie kwadratowym jest opcjonalna.

Globalna wyszukiwarka

  1. Przejście do danej zakładki. Po wpisaniu nazwy danej zakładki/podzakładki/menu pojawia się cała ścieżka po kliknięciu w którą przechodzi się do jej szczegółów.

Globalna wyszukiwarka

  1. Przełączenie na inną firmę dodaną do konta. Po wpisaniu nazwy firmy dodanej do konta można szybko przelogować się na nią.

Globalna wyszukiwarka

  1. Wystawianie/dodawanie nowych wpisów w systemie. Po wpisaniu nazwy danej akcji dostępnej w systemie odpowiedzialnej za dodawanie nowych obiektów pojawi się lista z możliwymi do dodania obiektami.

Globalna wyszukiwarka

Globalna wyszukiwarka

  1. Dodawanie obiektów poprzez fragment nazwy. Możliwe jest dodawanie obiektów poprzez fragment akcji możliwej do wykonania (w przykładzie przedstawiono wynik “zus” w pakiecie Księgowość online, deklaracje nie są dostępne w pakiecie Zarządzanie sprzedażą).

Globalna wyszukiwarka

  1. Złożone operacje. Po wpisaniu na przykład frazy [wystaw dla] nazwa_kontrahenta/pracownika podpowiadają się złożone akcje możliwe do wykonania. Po kliknięciu w podpowiedziany wynik otworzy się okno szczegółów danego obiektu z zaczytanymi danymi kontrahenta/pracownika

Wartość podana w nawiasie kwadratowym jest opcjonalna.

Globalna wyszukiwarka

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Zapewniamy regularne aktualizacje systemu, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów i są zgodne z obowiązującym stanem prawnym. Gwarantujemy bezpieczeństwo korzystania z serwisu, nad którym nieustannie czuwają eksperci z zakresu prawa.
Ewa Szpytko-Waszczyszyn Dyrektor Działu Prawnego Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Ewa Szpytko-Waszczyszyn