Import z innych programów

W zakładce USTAWIENIA » INNE znajduje się opcja IMPORT I EKSPORT DANYCH. Funkcja ta jest szczególnie przydatna w sytuacji przenoszenia księgowości z innego programu i dysponowaniem dużą bazą kontrahentów i produktów.

Możliwość importu-przeniesienia jest możliwa jednak tylko z niektórych programów czy sklepów internetowych: IAI-Shop, Infakt, Insert, Sage Symfonia Faktura, Uber, Mega-Tech Faktura Small Business czy Asseco Wapro WF-MAG lub innych systemów generujących plik eksportu w formacie *.csv.

Użytkownik w tym miejscu może również zaznaczyć chęć skorzystania z funkcji Poprawiania danych importowanych z bazy GUS oraz Sprawdzania kontrahentów w bazie długi.info.

import z innych programów

Aby móc zaimportować dane z jednego z powyższych programów, najpierw należy przygotować w nich plik za pomocą narzędzia eksportu. Wyjątkiem jest program Infakt, przy którym, aby móc zaimportować dane kontrahentów, należy jedynie podać login i hasło do tego programu. Dodatkowo przy imporcie danych, można od razu utworzyć etykiety do każdego kontrahenta czy też towaru.

Użytkownik w tym miejscu może również zaznaczyć chęć skorzystania z funkcji Poprawiania danych importowanych z bazy GUS oraz Sprawdzania kontrahentów w bazie długi.info czy BIG InfoMonitor.

import z innych programów

Zapewniamy regularne aktualizacje systemu, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów i są zgodne z obowiązującym stanem prawnym. Gwarantujemy bezpieczeństwo korzystania z serwisu, nad którym nieustannie czuwają eksperci z zakresu prawa.
Ewa Szpytko-Waszczyszyn Dyrektor Działu Prawnego Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Ewa Szpytko-Waszczyszyn