Import z innych programów do systemu wFirma

W zakładce USTAWIENIA » INNE znajduje się opcja IMPORT I EKSPORT DANYCH. Funkcja ta jest szczególnie przydatna w sytuacji przenoszenia księgowości z innego programu i dysponowaniem dużą bazą kontrahentów i produktów.

Możliwość importu-przeniesienia jest możliwa jednak tylko z niektórych programów czy sklepów internetowych: IAI-Shop, Infakt, Insert, Sage Symfonia Faktura, Uber, Mega-Tech Faktura Small Business czy Asseco Wapro WF-MAG lub innych systemów generujących plik eksportu w formacie *.csv (nie dotyczy faktur).

Użytkownik w tym miejscu może również zaznaczyć chęć skorzystania z funkcji Poprawiania danych importowanych z bazy GUS.

Import - Ustawienia

Aby móc zaimportować dane z jednego z powyższych programów, najpierw należy przygotować w nich plik za pomocą narzędzia eksportu. Wyjątkiem jest program Infakt, przy którym, aby móc zaimportować dane kontrahentów, należy jedynie podać klucz API do tego programu.

Import - Infakt

Dodatkowo, przy imporcie danych można od razu utworzyć etykiety do każdego kontrahenta, czy też towaru.

Import - Etykiety

Zapewniamy innowacyjność serwisu popartą wieloletnim doświadczeniem w branży księgowości i zarządzania biznesem. Cały czas monitorujemy zmiany oraz trendy zachodzące w sposobie prowadzenia i rozwijania firmy.
Beata Kostrzycka Dyrektor ds. Rozwoju Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Beata Kostrzycka