Masowe generowanie wydruków w biurze rachunkowym

W systemie mojebiuro24.pl możliwe jest masowe generowanie wydruków w biurze rachunkowym dla wybranych lub wszystkich firm naraz. W tym celu w kokpicie biura należy zaznaczyć te firmy, dla których chcemy wygenerować wydruki, a następnie wybrać opcję AKCJE MASOWE » GENERUJ WYDRUKI.

Masowe generowanie wydruków w systemie mojebiuro24.pl 

W pojawiającym się oknie należy wybrać dokumenty, które chcemy generować oraz okres, z którego mają być one pobrane. Po wybraniu opcji GENERUJ wszystkie zaznaczone dokumenty zostaną zapisane w formacie PDF lub spakowane do ZIP, w zależności od wybranej opcji generowania wydruków.

Masowe generowanie wydruków a format 

Tym sposobem za pomocą jednego kliknięcia można wygenerować, a co za tym idzie także zarchiwizować większą liczbę dokumentów swoich klientów. Dodatkowo istnieje możliwość wygenerowania tylko niektórych z nich.

Stale wspieramy naszych klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy. Do tej pory udzieliliśmy ponad 40 000 porad z zakresu księgowości, podatków, kadr i prawa gospodarczego. Dostarczamy niezbędną wiedzę, która bezpośrednio przekłada się na efektywne zarządzanie firmą.
Angelika Borowska Dyrektor Biura Obsługi Klienta Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Angelika Borowska