Masowe generowanie wydruków w biurze rachunkowym

W systemie mojebiuro24.pl możliwe jest masowe generowanie wydruków w biurze rachunkowym dla wybranych lub wszystkich firm naraz. W tym celu w kokpicie biura należy zaznaczyć te firmy, dla których chcemy wygenerować wydruki, a następnie wybrać opcję AKCJE MASOWE » GENERUJ WYDRUKI.

Masowe generowanie wydruków w systemie mojebiuro24.pl 

W pojawiającym się oknie należy wybrać dokumenty, które chcemy generować oraz okres, z którego mają być one pobrane. Po wybraniu opcji GENERUJ wszystkie zaznaczone dokumenty zostaną zapisane w formacie PDF lub spakowane do ZIP, w zależności od wybranej opcji generowania wydruków.

Masowe generowanie wydruków a format 

Tym sposobem za pomocą jednego kliknięcia można wygenerować, a co za tym idzie także zarchiwizować większą liczbę dokumentów swoich klientów. Dodatkowo istnieje możliwość wygenerowania tylko niektórych z nich.

Zapewniamy regularne aktualizacje systemu, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów i są zgodne z obowiązującym stanem prawnym. Gwarantujemy bezpieczeństwo korzystania z serwisu, nad którym nieustannie czuwają eksperci z zakresu prawa.
Ewa Szpytko-Waszczyszyn Dyrektor Działu Prawnego Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Ewa Szpytko-Waszczyszyn