Przypinanie księgowych biura do firm

 

Przypinanie księgowych biura do firm - użytkownicy

Następnie w wyświetlonym oknie należy uzupełnić dane pracownika. Po zapisaniu pracownik zostanie automatycznie dodany do listy użytkowników.

Przypinanie księgowych biura do firm - dane księgowego

Po zapisaniu na wskazany adres e-mail pracownika zostanie wysłany link aktywujący konto. Po wejściu w link użytkownik zostanie przeniesiony do strony, która umożliwi aktywację konta, ustawienie hasła dla konta w serwisie oraz zaakceptowanie regulaminu serwisu.

Przypinanie księgowych aktywacja konta

Kolejnym krokiem jest przelogowanie się do firmy klienta, do której chcemy przypiąć księgowego.

Przypinanie księgowych biura do firm - przelogowanie

Przypinanie księgowych - zmiana firmy

W celu przydzielenia danego księgowego do klienta należy przejść na koncie danego klienta do zakładki USTAWIENIA » INNE » UŻYTKOWNICY oraz wybrać opcję PRZYPNIJ » KSIĘGOWYCH.

Przypinanie księgowych biura do firm - funkcja przypnij

W wyświetlonym oknie należy wybrać wcześniej dodanego pracownika.

Przypinanie księgowych biura do firm - wybór księgowego

Użytkownik przypisany jako KSIĘGOWY ma możliwość wprowadzania dokumentów księgowych, ale nie posiada uprawnień do dokonywania wyliczeń podatkowych.
Możliwe jest również masowe przydzielenie księgowych do firm prowadzonych przez biuro. W tym celu należy przejść do listy firm, która znajduje się w kokpicie zaraz po zalogowaniu, zaznaczyć firmy, do których chcemy przypisać danego księgowego i wybrać opcję UŻYTKOWNICY » PRZYPNIJ KSIĘGOWYCH.

Przypinanie księgowych biura do firm - masowe przypinanie

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Zapewniamy regularne aktualizacje systemu, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów i są zgodne z obowiązującym stanem prawnym. Gwarantujemy bezpieczeństwo korzystania z serwisu, nad którym nieustannie czuwają eksperci z zakresu prawa.
Ewa Szpytko-Waszczyszyn Dyrektor Działu Prawnego Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Ewa Szpytko-Waszczyszyn