Wysyłka wezwania do zapłaty

Z systemu wfirma.pl istnieje możliwość nie tylko wygenerowania wezwania do zapłaty, ale także jego wysyłki. W momencie generowania wezwania do zapłaty można wybrać metodę jego wysyłki z dostępnych opcji:

  • WYŚLIJ - E-MAIL - wezwanie zostanie wysłane w formie pliku PDF na wskazany adres.

Wysyłka wezwania do zapłaty mailem

  • WYŚLIJ - POCZTA - wezwanie zostanie przekazane do kolejki wysyłki w formie papierowej do systemu Postivo. Aby w pełni korzystać z tej opcji, należy zintegrować konto na wfirma.pl z platformą Postivo w zakładce USTAWIENIA » INTEGRACJE  »  LISTY  » WYSYŁKA POCZTĄ POLSKĄ. Więcej na temat integracji z Postivo w artykule: Wysyłka faktur przez Postivo.

Wysyłka wezwania do zapłaty pocztą

  • SMS - wezwanie zostanie wysłane SMS-em. SMS zawierać będzie informacje o kwocie należności, numerze dokumentu, danych firmy oraz numerze konta bankowego, na który należy dokonać wpłaty. Aby w pełni korzystać z tej opcji, należy zintegrować konto na wfirma.pl z platformą smsapi.pl w zakładce USTAWIENIA » INTEGRACJE » WYSYŁKA SMS. Więcej na temat w artykule: Integracja z smsapi.pl

Wysyłka wezwania do zapłaty SMS-em

Zapewniamy regularne aktualizacje systemu, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów i są zgodne z obowiązującym stanem prawnym. Gwarantujemy bezpieczeństwo korzystania z serwisu, nad którym nieustannie czuwają eksperci z zakresu prawa.
Ewa Szpytko-Waszczyszyn Dyrektor Działu Prawnego Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Ewa Szpytko-Waszczyszyn