0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

System

Integracje

Polityka prywatności aplikacji mojo.pl

Poznaj naszą politykę prywatności. Dowiedz się kim jest administrator danych oraz jak funkcjonują pliki cookies i inne narzędzia w aplikacji.

15 czerwca 2023

Pakiety

Regulamin świadczenia usług

Regulamin serwisu - wFirma.pl. Sprawdź na jakich zasadach możesz korzystać z rozwiązań na naszym serwisie.

4 czerwca 2023

Integracje

Integracja z Apilo w systemie wFirma

Apilo umożliwia integrację z różnymi kanałami sprzedaży, dzięki czemu generowanie dokumentów sprzedażowych staje się znacznie prostsze i bardziej efektywne. Sprawdź!

25 maja 2023

Pierwsze kroki

Wsparcie techniczne

W razie problemów technicznych użytkownik w każdej chwili może zwrócić się o pomoc do naszych ekspertów działu technicznego poprzez funkcję Zapytaj eksperta. Wsparcie techniczne jest dostępne dla każdego użytkownika, niezależnie od pakietu.

24 maja 2023

Ustawienia podstawowe

Weryfikacja firmy

Podatnicy, którzy chcą dokonywać bezpośredniej wysyłki deklaracji drogą elektroniczną przy wykorzystaniu podpisów pracowników wFirma.pl muszą wcześniej dokonać weryfikacji firmy. Weryfikacja firmy następuje poprzez dokonanie opłaty weryfikacyjnej.

16 maja 2023

Pierwsze kroki

Odzyskiwanie dostępu do konta w systemie wFirma.pl

Użytkownik, który utracił dostęp do konta, np. na skutek braku znajomości adresu e-mail za pomocą, którego logował się do konta, ma możliwość szybkiego przywrócenia dostępu. W artykule przedstawiamy, jak wygląda odzyskiwanie dostępu do konta wFirma.pl!

15 maja 2023

Pakiety

Regulamin integracji z Apilo

Regulamin integracji z Apilo. Sprawdź, na jakich zasadach możesz korzystać z rozwiązań Apilo w serwisie wFirma.pl

8 maja 2023

Pakiety

Regulamin promocji Księgowość Online za darmo od wFirma!

Regulamin promocji Księgowość Online za darmo od wFirma!

5 maja 2023

Ustawienia podstawowe

Zarządzanie skrótami w systemie wFirma.pl

W wFirma jest dostępna opcja zarządzanie skrótami znajdująca się w prawej górnej części okna. Funkcja pozwala na łatwe i szybkie dostosowanie najczęściej wykorzystywanych akcji na stronie głównej. Użytkownik może samodzielnie dodać własne skróty. Sprawdź!

28 marca 2023

Integracje

Integracja z KSeF - Krajowy System e-Faktur już dostępny!

Krajowy System e-Faktur to stworzony przez Ministerstwo Finansów ogólnokrajowy system, w którym przedsiębiorcy mogą wystawiać i otrzymywać elektroniczne faktury ustrukturyzowane. Zobacz jak przeprowadzić integrację z KSeF i jak zyskać dodatkowe korzyści!

11 marca 2023

Integracje

Integracja z Przelewy24 w systemie wFirma

Integracja z Przelewy24 daje możliwość dokonania zapłaty za fakturę poprzez jej odsyłacz wysłany drogą mailową do kontrahenta. Po dokonaniu płatności do faktury automatycznie zostanie dodana płatność a status faktury zmieni się na rozliczony.

22 lutego 2023

Integracje

Integracja z PragmaGO, czyli odroczenie płatności za faktury przychodowe

Użytkownicy wFirma mogą szybciej otrzymywać zapłaty za swoje faktury sprzedaży, dzięki opcjom finansowania dla ich klientów od firmy PragmaGO. Klient otrzyma możliwość skorzystania z opcji odroczenia zapłaty nawet o 30 dni!

4 marca 2023

Integracje

Bezpośredni import transakcji w module Bank - integracja systemu wFirma z bankiem

Dzięki integracji z rachunkiem bankowym możliwe jest szybkie pobieranie historii wpłat i wypłat, a zaimportowane transakcje system automatycznie paruje z dokumentami w systemie.

12 stycznia 2023

Pierwsze kroki

Przeniesienie księgowości na przełomie roku

Składki na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne wynikające z deklaracji rozliczeniowej ZUS sporządzonej poza systemem należy ująć w momencie dodawania zaliczki na podatek dochodowy. Przeniesienie księgowości na przełomie roku krok po kroku. Zobacz!

1 stycznia 2023

Ustawienia podstawowe

Import pracowników - jak wykonać w systemie?

Korzystając z pakietu Kadry, płace i Ubezpieczenia w prosty sposób można zaimportować zewnętrzną bazę pracowników w formacie CSV. Funkcja ta okaże się przydatka podczas zmiany systemu kadrowego. Sprawdź, jak przeprowadzić import pracowników z pliku!

27 grudnia 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów