Eksport stanów magazynowych do pliku w formacie xlsx

Eksport do Excela

Eksport do Excela będzie obejmował tylko te kolumny, które są aktualnie ustawione w widoku.

Eksport stanów magazynowych

Aby dokonać eksportu należy przejść do zakładki MAGAZYN » PRODUKTY najeżdżając kursorem na USTAWIENIA KOLUMN pojawi się opcja Eksport do Excela.

Dane są zapisane w formacie XLSX.

Eksport stanów magazynowych

Ustawienia kolumn

Aby dodać kolumny do eksportowania należy przejść do prawego górnego rogu na ikonę “kół zębatych” rozwinie się menu boczne, gdzie należy wybrać USTAWIENIA KOLUMN. W tym miejscu możliwe jest definiowanie kolumn, co pozwala przystosować interfejs do indywidualnych potrzeb. Ustawienia tabeli są pomocne podczas eksportu widocznej części tabeli oraz przy zastosowaniu etykiet.

Eksport stanów magazynowych

Po kliknięciu w opcję UKŁAD KOLUMN można zdefiniować Aktywne kolumny za pomocą funkcji “podnieś” / “upuść”. Przenoszenie poziome między listami pozwala wybrać kolumny, jakie będą pojawiać się w interfejsie, a przesunięcia w pionie na liście Aktywne kolumny pozwoli ustalić ich kolejność wyświetlania. Po ustawieniu bloczków według własnych preferencji, należy zatwierdzić wybór przyciskiem Zapisz.

Eksport stanów magazynowych

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Stale wspieramy naszych klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy. Do tej pory udzieliliśmy ponad 40 000 porad z zakresu księgowości, podatków, kadr i prawa gospodarczego. Dostarczamy niezbędną wiedzę, która bezpośrednio przekłada się na efektywne zarządzanie firmą.
Angelika Borowska Dyrektor Biura Obsługi Klienta Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Angelika Borowska