Gabaryty - jak zdefiniować u produktów w systemie?

Za pomocą opcji "Gabaryty" możliwe jest wprowadzenie wszystkich wymiarów zewnętrznych przedmiotu. Ma to na celu ułatwienie pracy podczas dokonywania wysyłki sprzedawanych towarów oraz zamawiania usług kurierskich.

Gabaryty produktów czyli przygotowanie do wysyłki

Aby ustawić gabaryty produktów należy przejść do zakładki MAGAZYN » PRODUKTY (w przypadku pakietu z rozszerzonym magazynem) lub PRZYCHODY » PRODUKTY (w przypadku pakietu bez magazynu)Kolejnym krokiem jest dodanie nowego produktu lub zmodyfikowanie (oznaczamy produkt i korzystamy z funkcji MODYFIKUJ » MODYFIKUJ) już istniejącego. Podczas dodawania/modyfikowania produktu należy przejść do zakładki JEDNOSTKI oraz uzupełnić pola dotyczące gabarytów: waga (kg), długość (cm), szerokość (cm), wysokość (cm).

Gabaryty - jak ustalić da produktu?

Jednostki przypisane do produktu w katalogu nie mają wpływu na parametry określające wymiary produktu. Miary gabarytów są niezmienne i nie mogą zostać zmodyfikowane.

Zapewniamy innowacyjność serwisu popartą wieloletnim doświadczeniem w branży księgowości i zarządzania biznesem. Cały czas monitorujemy zmiany oraz trendy zachodzące w sposobie prowadzenia i rozwijania firmy.
Beata Kostrzycka Dyrektor ds. Rozwoju Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Beata Kostrzycka