Odtworzenie stanu firmy z kopii zapasowej

W zakładce USTAWIENIA w sekcji BEZPIECZEŃSTWO » KOPIE ZAPASOWE tworzone są kopie zapasowe danych, co pozwala na przywrócenie większości danych firmy z określonego czasu. Operacja odtworzenie stanu firmy z kopii zapasowej jest operacją ryzykowną i należy z niej korzystać jedynie w ostateczności.

 Kopie zapasowe - w systemie księgowym wFirma

Kopie zapasowe tworzone są automatycznie. Można je również wykonać ręcznie. Aby wykonać kopię zapasową, należy wybrać opcję Stwórz kopię. Maksymalnie można utworzyć 5 kopii zapasowych, najstarsza kopia jest usuwana, a jej miejsce zajmuje kopia aktualna. Kopie przechowywane są przez okres nie dłuższy niż jeden miesiąc.

W przypadku wprowadzenia aktualizacji w systemie wFirma, nie ma możliwości przywrócenia kopii zapasowej sprzed aktualizacji, gdyż spowodowałoby to konflikt w bazach danych

Kopie zapasowe - Opcja stwórz kopię pozwala utworzyć maksymalnie 5 kopii zapasowych

Aby przywrócić dane z kopii należy zaznaczyć wybraną kopię i wybrać opcję: Przywróć stan firmy z kopii. W czasie przywracania stanu firmy z kopii zapasowej możliwe jest zapisanie kopii aktualnych danych.

Kopie zapasowe - przywracanie

  

Kopie zapasowe - zapisz kopię danych

W zakładce USTAWIENIA w sekcji BEZPIECZEŃSTWO » KOPIE ZAPASOWE dostępna jest również opcja: Przywróć ustawiania fabryczne.

Zapewniamy innowacyjność serwisu popartą wieloletnim doświadczeniem w branży księgowości i zarządzania biznesem. Cały czas monitorujemy zmiany oraz trendy zachodzące w sposobie prowadzenia i rozwijania firmy.
Beata Kostrzycka Dyrektor ds. Rozwoju Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Beata Kostrzycka