Odtworzenie stanu firmy z kopii zapasowej

W zakładce USTAWIENIA w sekcji BEZPIECZEŃSTWO » KOPIE ZAPASOWE tworzone są kopie zapasowe danych, co pozwala na przywrócenie większości danych firmy z określonego czasu. Operacja odtworzenie stanu firmy z kopii zapasowej jest operacją ryzykowną i należy z niej korzystać jedynie w ostateczności.

 Kopie zapasowe w systemie księgowym wFirma

Kopie zapasowe tworzone są automatycznie co godzinę. Można je również wykonać ręcznie. Aby wykonać kopię zapasową, należy wybrać opcję Stwórz kopię. Maksymalnie można utworzyć 5 kopii zapasowych, najstarsza kopia jest usuwana, a jej miejsce zajmuje kopia aktualna. Kopie przechowywane są przez okres nie dłuższy niż jeden miesiąc.

Opcja stwórz kopię pozwala utworzyć maksymalnie 5 kopii zapasowych

Aby przywrócić dane z kopii należy zaznaczyć wybraną kopię i wybrać opcję: Przywróć stan firmy z kopii. W czasie przywracania stanu firmy z kopii zapasowej możliwe jest zapisanie kopii aktualnych danych.

Odtworzenie stanu firmy w zakładce kopie zapasowe

  

Odtworzenie stanu firmy

W zakładce USTAWIENIA w sekcji BEZPIECZEŃSTWO » KOPIE ZAPASOWE dostępna jest również opcja Przywróć ustawiania fabryczne.

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Dbamy o dostarczanie najwyższej jakości kompleksowego narzędzia do prowadzenia księgowości firmy. Przestrzegamy, aby wszystkie procesy, odbywające się w ramach modyfikacji systemu, przeprowadzane były zgodnie z polityką jakości ISO 9001.
Bartłomiej Lazarowicz Kierownik Działu Jakości Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Bartłomiej Lazarowicz