Generowanie druczków przelewu za podatki i ZUS dla klientów biura

Użytkownicy systemu mojebiuro24.pl mają możliwość generowania druczków płatności za podatki oraz ZUS. Przykładowo, chcąc wydrukować druczek przelewu podatku VAT klienta, należy przejść na jego koncie do zakładki START » PODATKI » PODATEK VAT, zaznaczyć daną deklarację, która została wcześniej utworzona przez biuro rachunkowe oraz wybrać opcję DRUKUJ » DRUCZEK PRZELEWU.

Druczek przelewu - jak generować?

Wówczas pojawi się okno generowania druczków przelewu, w którym należy określić metodę płatności: gotówka lub przelew. W przypadku wyboru formy płatności przelewem należy dodatkowo wprowadzić numer rachunku bankowego podatnika.

 Druczek przelewu - forma płatności

Następnie, po wybraniu opcji DALEJ zostanie wygenerowany druczek przelewu w formacie PDF.

Druczek przelewu - podatek VAT

Druczki płatności za podatki oraz ZUS klientów biura można również pobrać bezpośrednio z konta biura korzystając z zakładki START » DEKLARACJE KLIENTÓW » SKARBOWE/ ZUS.

W systemie istnieje możliwość szybkiej zapłaty za wydatki, na co pozwala integracja systemu z Blue Media. Szczegółowe informacje zawiera artykuł: Szybkie płatności za podatki (PIT, VAT) i ZUS.

Stale wspieramy naszych klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy. Do tej pory udzieliliśmy ponad 40 000 porad z zakresu księgowości, podatków, kadr i prawa gospodarczego. Dostarczamy niezbędną wiedzę, która bezpośrednio przekłada się na efektywne zarządzanie firmą.
Angelika Borowska Dyrektor Biura Obsługi Klienta Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Angelika Borowska