0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Czym jest wFirma dla Biur Rachunkowych?

Wielkość tekstu:

wFirma dla Biur Rachunkowych to platforma internetowa skierowana do właścicieli biur rachunkowych. Jest to system oparty na wFirma.pl, ale z szerszymi funkcjami dla biur rachunkowych do prowadzenia uproszczonej księgowości swoich klientów.

Cel systemu wFirma dla Biur Rachunkowych

Głównym celem systemu jest wsparcie księgowych w codziennych działaniach oraz podniesienie jakości wykonywanej pracy. wFirma dla Biur Rachunkowych ma również usprawnić komunikację i współpracę pomiędzy księgowymi a ich klientami. System wFirma dla Biur Rachunkowych jest połączeniem tradycyjnego biura rachunkowego z księgowością online.

Korzyści dla klienta biura rachunkowego

wFirma dla Biur Rachunkowych to także darmowe narzędzia dostępne dla przedsiębiorców współpracujących z danym biurem. Klient biura otrzymuje darmowy program do fakturowania umożliwiający między innymi automatyczne pobieranie kontrahentów z bazy GUS, usprawnienie relacji z klientami (system CRM), integrację z Allegro, integrację z Autopay, monitoring należności i zobowiązań, narzędzia do windykacji należności, narzędzia do prowadzenia gospodarki magazynowej i wiele innych funkcji przydatnych do prowadzenia działalności gospodarczej. Inną ważną zaletą systemu jest stały dostęp do dokumentów księgowych z każdego miejsca na świecie o każdej porze dnia i nocy.

Biuro rachunkowe natomiast odpowiedzialne jest za poprawne wyliczenie zobowiązań podatkowych, obsługę kadrowo-płacową oraz wysyłkę deklaracji do właściwych urzędów oraz ZUS-u.

Wyniki podatkowe system automatycznie udostępnia online dla klientów biura, co znacząco wpływa na rozwój firmy i jakość pracy.

Dodatkowe korzyści dla biur rachunkowych

Dodatkowo praca księgowych może zostać ułatwiona poprzez funkcję sprawdzania podatkowego.

W razie wątpliwości w zakresie technicznych rozwiązań systemu można skontaktować się w ekspertami technicznymi wFirma.pl którzy udzielą wskazówek w zakresie funkcjonowania systemu. Pomoc techniczna nie podlega dodatkowym opłatom.

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów