0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Dokumenty w CRM

  • crm

Wielkość tekstu:

W zakładce CRM » DOKUMENTY można przechowywać wszystkie dokumenty związane z danym kontrahentem.   

Tworzenie folderów

Moduł ten pozwala na odpowiednie uporządkowanie wprowadzonych dokumentów przez tworzenie folderów za pomocą opcji DODAJ DOKUMENT » DODAJ FOLDER

CRM

Po wybraniu tej opcji pojawi się okno, w którym należy wprowadzić nazwę folderu (może ona odpowiadać np. nazwie kontrahenta).

CRM

Aby przejść do szczegółów (zawartości) folderu, należy kliknąć na jego nazwę.

Dodawanie dokumentów

Dokumenty można dodawać w Katalogu głównym lub po przejściu do odpowiedniego folderu. W tym celu należy wybrać opcję DODAJ DOKUMENT » DODAJ DOKUMENT - wówczas w oknie, które się pojawi, znajdą się trzy możliwości wprowadzenia:

  • na podstawie pliku,
  • na podstawie url,
  • na podstawie szablonu

CRM

Do wprowadzonego w ten sposób dokumentu można wprowadzić wydatek jako fakturę VAT lub fakturę (bez VAT). W tym celu należy zaznaczyć odpowiedni dokument i w górnym menu wybrać opcję DODAJ » DODAJ WYDATEK (FAKTURA VAT) lub DODAJ WYDATEK  (FAKTURA BEZ VAT).

CRM

Przenoszenie dokumentów między folderami

Dokumenty umieszczone w danym folderze można przenosić do innych folderów. W tym celu należy zaznaczyć dokument i w górnym menu wybrać opcję PRZENIEŚ. Wówczas pojawi się okno, w którym należy wybrać folder docelowy.

CRM

Wysyłka dokumentów

Dokumenty wprowadzone w tym miejscu można wysyłać w wiadomości e-mail lub Pocztą Polską. Aby osiągnąć taki efekt, należy zaznaczyć dodany dokument i w górnym menu wybrać opcję WYŚLIJ » WYŚLIJ W WIADOMOŚCI E-MAIL lub WYŚLIJ POCZTĄ POLSKĄ.

CRM

Modyfikowanie i usuwanie dokumentów

Wprowadzone dokumenty można modyfikować lub usuwać. W tym celu należy zaznaczyć odpowiedni dokument i w górnym menu wybrać opcję MODYFIKUJ lub USUŃ, w zależności od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć. 

CRM

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów