0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Integracja z Przelewy24 w systemie wFirma

Wielkość tekstu:

Integracja wfirma.pl z systemem Przelewy24 daje możliwość dokonania zapłaty za fakturę poprzez jej odsyłacz wysłany drogą mailową do kontrahenta. Po dokonaniu płatności po stronie wfirma.pl do faktury automatycznie zostanie dodana płatność i zmieni się status faktury na rozliczoną.

Konfiguracja połączenia

Integrację należy przeprowadzić w zakładce USTAWIENIA w sekcji INTEGRACJE » BANKI I PŁATNOŚCI. Po otwarciu nowego okna należy przejść do zakładki Przelewy24.

Przelewy24 - Bank i płatności

W nowo otwartym oknie należy wpisać wymagane dane. Dostępne są one po zalogowaniu na konto Przelewy24, w zakładce Moje konto » Moje dane » podzakładka USTAWIENIA » sekcja DANE API I KONFIGURACJA.

Dodatkowo po stronie Przelewy24.pl w sekcji DANE API I KONFIGURACJA należy wpisać znak "%" w polu ADRES IP 1 » ZACHOWAJ.

Przelewy24 - Zachowaj

Koniecznym warunkiem dla możliwości korzystania z integracji jest weryfikacja konta po stronie Przelewy24.pl. Aby tego dokonać należy przejść do zakładki MOJE KONTO » SZCZEGÓŁY UMOWY » WERYFIKACJA KONTA BANKOWEGO.

Dodawanie płatności

W zakładce USTAWIENIA w sekcji INTEGRACJE » BANK I PŁATNOŚCI, w nowo otwartym oknie należy wybrać zakładkę Przelewy24, a następnie można zaznaczyć opcję Dołącz przycisk płatności do wiadomości e-mail z fakturą.

Przelewy24 - Dołącz przycisk

Funkcja ta powoduje, że po wysłaniu faktury (PRZYCHODY » SPRZEDAŻ » po zaznaczeniu faktury należy wybrać akcję WYŚLIJ » WYŚLIJ E-MAILEM) do kontrahenta, w mailu pojawi się przycisk do płatności.

Przelewy24 - Wiadomość

Kontrahent, który otrzyma taką fakturę mailem i wybierze przycisk Zapłać zostanie przeniesiony do panelu klienta, gdzie będzie miał możliwość dokonania zapłaty za fakturę poprzez system Przelewy24. Po odnotowaniu płatności w systemie wfirma.pl, do faktury automatycznie dodane zostanie rozliczenie.

Przelewy24 - Rozliczenie

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów