0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Integracja z Apilo w systemie wFirma

  • apilo

Wielkość tekstu:

Apilo to narzędzie, które umożliwia integrację z różnymi kanałami sprzedaży, takimi jak Allegro, Shoper, Amazon czy eBay. Dzięki temu generowanie dokumentów sprzedażowych, takich jak faktura do zamówienia, a także ich przesłanie do systemu księgowego, staje się znacznie prostsze i bardziej efektywne. Wystarczy kilka minut konfiguracji, aby zacząć korzystać z tej integracji.

Regulamin integracji z Apilo dostępny tutaj.

Jak włączyć integrację z Apilo?

W celu skorzystania z integracji należy przejść do PAKIETY I DODATKI, gdzie kolejno w sekcji USŁUGI, w kaflu Integracja Allegro należy kliknąć Testuj za darmo. W przypadku jeśli mamy już zintegrowane konto wFirma z kontem Apilo, dany przycisk spowoduje bezpośrednie przeniesienie do panelu logowania Apilo.

Apilo - Pakiety i dodatki

Natomiast jeśli użytkownik nie posiada jeszcze konta w Apilo, to po przeniesieniu na stronę rejestracji Apilo będzie możliwość utworzenia konta, które zostanie zintegrowane z systemem wFirma.

 Apilo - Rejestracja

Po wykonaniu rejestracji w Apilo dane firmy przedsiębiorcy zostaną automatycznie pobrane z systemu wFirma, przez co nie będzie potrzeby ich ponownego uzupełniania.

Dane udostępniane dla aplikacji Apilo:

  • nazwa firmy,
  • NIP,
  • adres prowadzonej działalności,
  • imię i nazwisko zalogowanego Użytkownika Serwisu,
  • telefon oraz e-mail Użytkownika Serwisu.

Co w przypadku gdy posiadam już konto Apilo?

W przypadku jeśli przedsiębiorca posiada już konto Apilo, to może on zintegrować się z systemem wFirma logując się do panelu Apilo, gdzie należy przejść do zakładki ADMINISTRACJA » INTEGRACJE I DODATKI » PROGRAMY MAGAZYNOWO-KSIĘGOWE, gdzie w sekcji wFirma należy kliknąć Dodaj.

Apilo - Programy magazynowo księgowe

W sekcji konfiguracji należy dokonać odpowiednich ustawień według preferencji użytkownika i kliknąć Zapisz.

Apilo - Sekcja konfiguracji

Ostatnim krokiem będzie kliknięcie Autoryzacja w celu autoryzacji połączenia Apilo z systemem wFirma.

 Apilo - Autoryzacja

 

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów