Powiązanie konta wFirma z kontem Facebook i Google+

W systemie wFirma możliwe jest powiązanie konta firmowego z kontami na Facebook i Google+. Po powiązaniu kont użytkownik wfirma.pl może zalogować się do systemu jednym kliknięciem myszki.

Powiązanie konta z kontem Google+

Funkcja powiązania z kontem Google+ dostępna jest w zakładce USTAWIENIA w sekcji  BEZPIECZEŃSTWO » POWIĄZANE KONTA. Po wejściu wystarczy kliknąć na ikonę G+ Połącz konto.

Powiązanie konta z kontem Google+

Powiązanie konta z kontem Google+

Logowanie za pomocą Google+

Aby zalogować się do systemu wfirma.pl przez Google+ należy w witrynie logowania zamiast wprowadzać loginu i hasła, kliknąć na przycisk z ikoną g+  Zaloguj się.

Powiązanie konta z kontem Google+

Odłączenie konta Google+

Funkcja odłączenia od konta Google+ dostępna jest w zakładce USTAWIENIA » UŻYTKOWNIK » POWIĄZANE KONTA, klikając na ikonę Odłącz konto.

Powiązanie konta z kontem Google+

Powiązanie konta z kontem Facebook

Funkcja powiązania z kontem Facebook dostępna jest w zakładce USTAWIENIA » UŻYTKOWNIK » POWIĄZANE KONTA. Wystarczy kliknąć na ikonę f Zaloguj się.

Powiązanie konta z kontem FB

Logowanie za pomocą Facebook

Aby zalogować się do systemu wfirma.pl przez Facebook wystarczy otworzyć stronę logowania oraz w oknie zamiast wprowadzać loginu i hasła wystarczy kliknąć przycisk z ikoną f Zaloguj się.

Powiązanie konta z kontem FB

Odłączenie konta Facebook

Funkcja odłączenia od konta na Facebook dostępna jest w zakładce USTAWIENIA » UŻYTKOWNICY » POWIĄZANE KONTA, należy kliknąć na ikonę f Odłącz konto.

Powiązanie konta z kontem FB -odłączanie

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Stale wspieramy naszych klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy. Do tej pory udzieliliśmy ponad 40 000 porad z zakresu księgowości, podatków, kadr i prawa gospodarczego. Dostarczamy niezbędną wiedzę, która bezpośrednio przekłada się na efektywne zarządzanie firmą.
Angelika Borowska Dyrektor Biura Obsługi Klienta Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Angelika Borowska