Koperty - drukowanie z systemu wFirma.pl

W zakładce USTAWIENIA » FAKTURY » KOPERTY istnieje możliwość wybrania szablonu kopert i umieszczenia danych na kopertach do druku, według wybranego wcześniej wzorca. Do wyboru są cztery pozycje:

Koperty - Szablon domyślny

Koperty - szablon domyślny

Szablon domyślny to podstawowe zdefiniowanie danych adresata i nadawcy w klasyczny sposób. Dane nadawcy widoczne w lewym górnym rogu, adresata w prawym dolnym rogu. Jest wybrany domyślnie przez system.

Szablon brak danych nadawcy

Koperty - brak danych nadawcySzablon brak danych nadawcy, jak sama nazwa wskazuje, oznacza, że na kopercie nie pojawiają się dane nadawcy listu. Widoczne są jedynie dane adresata.

Szablon Logo 1 i Szablon Logo 2

Szablon logo 1 i Szablon logo 2 oprócz danych nadawczych zawierają również wcześniej wprowadzone logo firmy. To idealna opcja, aby firma była identyfikowana po logo i dzięki niemu bardziej rozpoznawalna.Koperty - logo 1 i 2

Opcja drukowania dostępna jest w zakładce PRZYCHODY » SPRZEDAŻ przy drukowaniu faktur.

Koperty -  ustawienia

Zapewniamy innowacyjność serwisu popartą wieloletnim doświadczeniem w branży księgowości i zarządzania biznesem. Cały czas monitorujemy zmiany oraz trendy zachodzące w sposobie prowadzenia i rozwijania firmy.
Beata Kostrzycka Dyrektor ds. Rozwoju Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Beata Kostrzycka