0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Pierwsze kroki

Pierwsze kroki

Raport RODO - dane osób, które są przetwarzane w systemie

Raport RODO pozwala wypełnić prawa osób, których dane dotyczą. Dzięki temu narzędziu przedsiębiorca może wprowadzić sprzeciw osoby, prowadzić rejestr udostępnień, generować wydruk wszelkim zmian i modyfikacji w zakresie danych osobowych.

29 stycznia 2021

Pierwsze kroki

Samouczek w systemie wfirma.pl

Aby wesprzeć naszych użytkowników, stawiających pierwsze kroki w systemie wfirma.pl oraz aby oprowadzić ich po nowych funkcjach systemowych, wprowadzono tryb tzw. “samouczek”. Pozwoli to użytkownikowi poznać najważniejsze funkcje w systemie.

31 marca 2021

Pierwsze kroki

Opcje drukowania widocznej części tabeli

Często dane widoczne aktualnie w określonym module są potrzebne użytkownikowi np. na potrzeby wykonywania różnych zestawień. W systemie wFirma.pl dostępne są opcje drukowania widocznej części tabeli. Jak eksportować dane do excela? Przekonaj się!

27 stycznia 2021

Pierwsze kroki

Opcje ustawień okna w systemie

System wFirma umożliwia domyślne ustawienie niektórych pól w wystawianych dokumentach co pozwala na znaczne przyspieszenie procesu księgowania lub wprowadzania dokumentów do systemu. Opcje ustawień okna w systemie zapamiętują wybrane ustawienia.

20 lutego 2021

Pierwsze kroki

Skróty klawiszowe w systemie wFirma

Dowiedz się więcej na temat skrótów klawiszowych, które mogą pomóc przyśpieszyć pracę w systemie wFirma.pl!

21 stycznia 2021

Pierwsze kroki

Bezpieczne logowanie - jak wygląda w systemie!

Bezpieczne logowanie to jeden z elementów zabezpieczeń dla przedsiębiorcy, które stosowane są w systemie wfirma.pl. Zasady ochrony jakim powinny polegać systemy komputerowe określił Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji. Przeczytaj artykuł pomocy!

10 października 2022

Pierwsze kroki

Etykiety w systemie - do czego służą i jak z nich korzystać?

Etykiety w systemie wfirma służą do oznaczania (grupowania) obiektów np. faktur, DW, deklaracji i innych. Można nadawać im różnorodne nazwy, kolory i wskazać miejsca, w których będą wyświetlane. Dowiedz się, jak zarządzać etykietami w systemie!

1 stycznia 2021

Pierwsze kroki

Jak można utworzyć nowe konto w wFirmie.pl dla pracownika?

Nowe konto w wFirmie dla pracownika można założyć z konta głównego w zakładce Ustawienia. Podczas tworzenia ważne jest ustawienie opcji Uprawnienia i Zależność. Przeczytaj i dowiedz się jak założyć i aktywować konto pracownika oraz jak nadać uprawnienia.

1 stycznia 2021

Pierwsze kroki

Czy mogę wprowadzić dokumenty sprzed rejestracji do systemu?

W systemie możliwe jest wprowadzanie dokumentów sprzed założenia konta. Konieczne jest jednak ustawienie odpowiedniej daty rozpoczęcia księgowości w wFirma.pl. Dowiedz się, w którym miejscu w systemie należy tego dokonać.

1 stycznia 2021

Pierwsze kroki

Wszystkie rodzaje faktur

W systemie dostępne są różne rodzaje faktur, w tym m.in. faktura VAT, faktura (bez VAT), faktura VAT marża, faktura VAT MOSS czy faktura dokumentująca odwrotne obciążenie. Dowiedz się, w jaki sposób wystawiać poszczególne rodzaje faktur w systemie.

6 marca 2021

Pierwsze kroki

Jak dodać skrót do aplikacji MOJO na urządzeniach mobilnych?

Dzięki MOJO użytkownicy wfirma.pl mogą wystawiać i wysyłać bezpośrednio do klienta faktury na urządzeniach mobilnych. Aby ułatwić dostęp przedsiębiorcy do serwisu warto utworzyć skrót do aplikacji MOJO na telefonie lub tablecie. Sprawdź jak to zrobić!

1 stycznia 2021

Pierwsze kroki

Pobieranie danych kontrahenta z bazy GUS

Przy dodawaniu nowych kontrahentów w systemie wFirma.pl możliwe jest pobieranie danych bezpośrednio z bazy GUS. Sprawdź, jak dodać kontrahenta z bazy Głównego Urzędu Statystycznegona podstawie numeru NIP. Odpowiedź znajdziesz w naszym artykule!

28 kwietnia 2022

Pierwsze kroki

Zakładanie konta w wFirma.pl

Aby utworzyć nowe konto należy przejść na stronę wfirma.pl oraz wybrać opcję ZAŁÓŻ KONTO. Zakładanie konta w wfirma.pl trwa kilka minut .

3 lipca 2021

Pierwsze kroki

Czy dostępna jest instrukcja obsługi programu?

W trosce o naszych użytkowników wfirma.pl posiada własną stronę pomocy zawierającą artykuły wyjaśniające funkcje i zasady działania systemu. Użytkownicy mają również dostęp do instrukcji programu oraz informacjach o aktualizacjach systemu.

1 czerwca 2021

Pierwsze kroki

Gdzie znaleźć w systemie wiadomości od eksperta?

Historia wiadomości od eksperta systemu wFirma.pl dostępna jest w zakładce wiadomości. Dzięki niej w każdej chwili możesz powrócić do odczytania dawnej korespondencji. Przeczytaj i sprawdź gdzie znajdziesz wszystkie odpowiedzi ekspertów!

2 września 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów