0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Masowe generowanie UPO dla e-deklaracji w biurze rachunkowym

Wielkość tekstu:

W systemie wfirma dla biur rachunkowych możliwe jest wysłanie e-deklaracji do urzędu skarbowego, co zostało szczegółowo opisane w artykule pomocy: E-deklaracje - wysyłka elektroniczna deklaracji.

Gdy deklaracja przejdzie pomyślą wysyłkę do urzędu skarbowego, ZUS lub MF, pojawia się obok przesłanego dokumentu ikona zielonej koperty wraz z informacją, że przetwarzanie dokumentu zostało zakończone poprawnie i możliwe jest do pobrania tzw. UPO, czyli urzędowe poświadczenie odbioru. System mojebiuro24.pl umożliwia również masowe generowanie UPO w celu usprawnienia pracy w biurze rachunkowym.

Masowe generowanie UPO dla deklaracji skarbowych

W celu zbiorczego pobierania UPO wysłanych dokumentów klientów, należy przejść na konto biura rachunkowego do zakładki START » DEKLARACJE KLIENTÓW » SKARBOWE. Po zaznaczeniu na liście wybranych dokumentów należy wybrać z górnego menu opcję POBIERZ UPO.

Masowe generowanie UPO - Skarbowe

Po wykonaniu tej czynności zostanie pobrana wizualizacja UPO w formacie PDF. Pobrane UPO należy podpiąć pod odpowiednią deklarację.

Ważne!
Przez opcję "przełącz zaznaczenie" możliwe jest masowe oznaczenie wszystkich widocznych w tabeli deklaracji

Masowe generowanie UPO dla deklaracji ZUS

Funkcja masowego pobierania UPO dostępna jest również dla deklaracji ZUS z zakładki START » DEKLARACJE KLIENTÓW » ZUS. Po zaznaczeniu na liście wybranych deklaracji należy z górnego paska menu wybrać opcję POBIERZ UPO.


Masowe generowanie UPO - ZUS

Wówczas zostanie pobrana wizualizacja UPO w formacie PDF. Pobrane UPO należy podpiąć pod odpowiednią deklarację.

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów