0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Przydzielanie zadań pracownikom

Wielkość tekstu:

Serwis wFirma dla Biur Rachunkowych został skonstruowany tak, aby jak najefektywniej zorganizować pracę biura rachunkowego. Z tego względu szef biura rachunkowego ma możliwość przydzielania zadań związanych z danym klientem swoim pracownikom.

Przydzielanie zadań możliwe jest z kokpitu biura rachunkowego, gdzie należy zaznaczyć wybrane firmy (klientów biura), a następnie wybrać AKCJE MASOWE » DODAJ ZADANIE.

przydzielanie zadań opiekunom

Powyższe rozwiązanie najlepiej wykorzystywać w przypadku gdy chcemy przydzielić zadania do kilku firm jednocześnie. Natomiast jeśli chcemy dodać pojedyncze zadanie związane z firmą klienta można to uczynić bezpośrednio z zakładki CRM, o czym więcej w artykule pomocy: Zadania w biurze rachunkowym.

W oknie, które się pojawi wpisujemy treść zadania oraz możemy go oznaczyć jako “ważne” (po oznaczeniu tej funkcji zadanie stanie się priorytetowe i pojawi się przy nim czerwony wykrzyknik). Po utworzeniu treści zadania należy wybrać opcję ZAPISZ.

Następnie po przydzieleniu zadań logujemy się na konto biura rachunkowego i przechodzimy do zakładki CRM » ZADANIA, gdzie pojawią się wszystkie dodane zadania.

 przydzielanie zadań opiekunom - crm

Oznaczamy zadanie i korzystamy z funkcji MODYFIKUJ. W oknie, które się wyświetli określamy szczegóły zadania, a w szczególności:

  • Przypisz do - wybieramy z listy pracownika z uprawnieniami opiekuna, księgowej lub kadrowej,

  • Termin - wybieramy czas w jakim ma zadanie zostać wykonane

 Przydzielanie zadań opiekunom - modyfikacja

Tak przydzielone zadanie będzie widoczne po zalogowaniu się przez pracownika na konto danej firmy, na stronie głównej (pulpicie) w module informacyjnym ZADANIA. Aby moduł był widoczny, należy na stronie głównej zaznaczyć DODAJ NOWY MODUŁ.

Przydzielanie zadań opiekunom - jak zmodyfikować?

Po wykonaniu zleconego zadania pracownik może je zakończyć, klikając w okienko dostępne przy treści zadania.

Przydzielanie zadań opiekunom - masowe

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów