Wybór biura rachunkowego - nowy użytkownik

Przedsiębiorca poszukujący biura rachunkowego, które będzie świadczyć dla niego usługi księgowe online, może skorzystać z wyszukiwarki dostępnej w serwisie mojebiuro24.pl.

Po wejściu na stronę główną serwisu należy wybrać część Biura rachunkowe, znajdującą się w stopce strony. Następnie, po przejściu na daną stronę, należy kliknąć na przycisk ZNAJDŹ BIURO RACHUNKOWE. Wyświetli się strona z katalogiem biur zarejestrowanych w serwisie. Po kliknięciu na wizytówkę wybranej firmy otworzy się strona z jej danymi kontaktowymi oraz dokładnym opisem.

Po wybraniu biura, które będzie spełniało wszystkie niezbędne kryteria, w przypadku nowego użytkownika wystarczy dokonać rejestracji przez mojebiuro24.pl wraz ze wskazaniem wybranego biura rachunkowego. W tym celu z tego miejsca wystarczy wybrać opcję ZAŁÓŻ KONTO. Podczas zakładania konta wystarczy wskazać nazwę wybranego biura oraz podać NIP swojej firmy. Następnie należy wybrać opcję DALEJ.

Wybór biura rachunkowego - rejestracja

W drugim kroku rejestracji część danych firmy, jak nazwa, adres czy REGON, zostanie uzupełniona automatycznie na podstawie danych pobranych z GUS. W celu pełnej rejestracji należy dodatkowo wprowadzić adres e-mail oraz hasło, a także zaakceptować regulamin serwisu i kliknąć DALEJ.

Po zakończeniu drugiego etapu użytkownik zostanie automatycznie zalogowany do serwisu mojebiuro24.pl. Sam wybór biura nie jest równoznaczny z rozpoczęciem świadczenia usług księgowych - konieczne jest podpisanie umowy w formie papierowej. Dopiero po dopełnieniu tej formalności nastąpi integracja konta użytkownika wfirma.pl z wybranym biurem rachunkowym.

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Stale wspieramy naszych klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy. Do tej pory udzieliliśmy ponad 40 000 porad z zakresu księgowości, podatków, kadr i prawa gospodarczego. Dostarczamy niezbędną wiedzę, która bezpośrednio przekłada się na efektywne zarządzanie firmą.
Angelika Borowska Dyrektor Biura Obsługi Klienta Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Angelika Borowska