Wybór biura rachunkowego - nowy użytkownik

Przedsiębiorca poszukujący biura rachunkowego, które będzie świadczyć dla niego usługi księgowe online, może skorzystać z wyszukiwarki dostępnej w serwisie mojebiuro24.pl.

Po wejściu na stronę główną serwisu należy wybrać część Biura rachunkowe online. Następnie, po przejściu na kolejną stronę, należy kliknąć na przycisk ZNAJDŹ BIURO RACHUNKOWE. Wyświetli się strona z katalogiem biur zarejestrowanych w serwisie. Po kliknięciu na wizytówkę wybranej firmy otworzy się strona z jej danymi kontaktowymi oraz dokładnym opisem.

Po wybraniu biura, które będzie spełniało wszystkie niezbędne kryteria, wystarczy kliknąć na WYBIERAM TO BIURO, w wyniku czego nastąpi automatyczne przekierowanie do strony rejestracji.

W pierwszym etapie rejestracji należy wprowadzić NIP swojej firmy, a następnie kliknąć DALEJ.

Wybór biura rachunkowego

W drugim kroku rejestracji część danych firmy, jak nazwa, adres czy REGON, zostanie uzupełniona automatycznie na podstawie danych pobranych z GUS. W celu pełnej rejestracji należy dodatkowo wprowadzić adres e-mail oraz hasło, a także zaakceptować regulamin serwisu i kliknąć DALEJ.

Po zakończeniu drugiego etapu użytkownik zostanie automatycznie zalogowany do serwisu mojebiuro24.pl. Sam wybór biura nie jest równoznaczny z rozpoczęciem świadczenia usług księgowych - konieczne jest podpisanie umowy w formie papierowej. Dopiero po dopełnieniu tej formalności nastąpi integracja konta użytkownika wfirma.pl z wybranym biurem rachunkowym.